Iroko Masa

Iroko Masa Modelleri

En dayanıklı ağaçlardan ürettiğimiz ıroko masa ile mekânınız çok beğenilecek. Alternatif modeller, farklı tasarımlar ile kullanabileceğiniz masa modellerimiz arasında tercih edilen ve beğenilen masa çeşididir.

Iroko Masa Özellikleri

Iroko masa açık alanda kullanıma uygun, dayanıklı, sağlam, dekorasyona uyumlu ve oldukça kaliteli ıroko ağacından üretilmiştir. Alanında uzman ekip tarafından her aşaması özenle üretilen ürünümüz hastane avm ve bar gibi farklı alanlara uyum sağlamaktadır.

Iroko Masa Kullanım Alanları

Iroko masa; kullanımda geniş sektörlere hitap ediyor. İç mimaride, peyzaj alanında, tesislerde, restaurant ya da otel bahçe alanlarında oldukça kullanışlıdır.

Iroko Masa Sipariş ve Teslimat

Bazı ağaç türleri nadir bulunur. Iroko ağacı ise kesildikçe yenisi dikilir, doğayı sürekli yeniler ve hızlı büyür. Bu nedenle hızlı teslimat için durmadan üretime uygundur.

Iroko Masa Fiyatları

Iroko masalar cafe alımlarınızda toptan adet sayınızı belirlemeniz halinde stok kontrolü yapılır. Toptan siparişlerde fiyatlarımızda indirim yapılmaktadır. Üretim tesisimizde ürettiğimiz ıroko masalarımız ve diğer ürünlerimiz perakende olarak uygun fiyatlara sahiptir.