İroko Koltuk

En eski bahçe mobilyaları tasarımları olan ahşap bahçe mobilyaları, günümüzde de favori seçimler arasındadır. Mobilyalar, özellikle ticari kullanımda iroko ağacından üretilmektedir. Otel, cafe, restaurant, coffee shop dekorasyonları için sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ekonomik fiyatları ve dayanıklılıkları sebebiyle tercih edilmektedir. Oturma grubunu oluşturan parçalar, örneğin, kanepeler ve koltuklar, ayrı ayrı istenilen adette sipariş verilebilir.

Dış mekanda ahşap mobilya kullanmak isteyenler için, konfor ve şık görünüm hedeflenerek, ileri üretim teknikleri ile üretilmektedir. Yıl içerisinde insan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde dahi sorunsuz kullanılabilir. Sezon sonunda gerekli olan bakım keyifli ve pratiktir. İroko koltukların üzerine, teak mobilyalarda olduğu gibi yılda bir defa teak yağı uygulanır.

Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için üretilen iroko koltuklar, koleksiyonda bulunan modellerin dışında, firmanın veya mimarların talebi doğrultusunda, özel model olarak da üretilebilir. Çizimi bulunan koltuk modelinin üretilebilme olanağı için bilgi isteyiniz. Bu mobilyaların üretiminde, farklı malzemeler de kullanılabilir. Örneğin; Koltukların bir bölümü metal, döşeme, örgü de olabilir.

İroko mobilya grubunda iroko sandalye, iroko koltuk, iroko bar sandalyesi, iroko masa, bar masaları, kanepe, oturma grubu, şezlonglar ve salıncak bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış için bizimle iletişime geçiniz.