Bahçe Salıncak

Bahçe Salıncak Modelleri 

Bahçe salıncak ürünleri, keyifli vakit geçirmenin, temiz havanın en iyi olduğu bahçe bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanır. Dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü olmaları, hem keyifli bir alana sahip olmanıza hem de yeni bir mobilya almanıza yardımcı olur.

Bahçe Salıncak Fiyatı

Otel işletmelerinde havuz başında ve bahçe kısmında sıkça görülen ürünler arasında bulunur. Salıncaklar, insanların birlikte vakit geçirirken keyif aldığı bölgelerdir. Çocuklar tarafından da son derece sevilmektedir. Neo Horeca firması, müşterilerine birbirinden farklı bahçe salıncakları sunmaktadır.

Bahçe Salıncak Modelleri

Bahçe ve balkonlarda kullanılabilecek modellere sahip olan firma, uygun fiyatlarda müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Her alana uygun çözümü bulunan işletme, müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zaman ürün kalitesi de sunmaktadır.

Bahçe Salıncak Çeşitleri

Havuz kenarında, dinlenme alanı olarak salıncak kullanmak isteyenlere özel, konforu ve şıklığı yansıtmak isteyenlerin tercihi olan firma, özel mobilyalarıyla ve plaj havuz şemsiyesi ile müşterilerine hizmet sunuyor.

Plaj ve yazlıklarda sıkça kullanılan salıncaklar, özel malzemelerden elde edilerek, uzun süre
boyunca kullanılması ve dış etkenlere karşı sağlam olması sağlanıyor.