siesta aksesuar


Siesta Aksesuar Ürünleri

Toptan mobilya ve aksesuar hizmeti veren firmamız siesta markalı otel eşyaları konusunda geniş ürün yelpazesine sahip. NEO Horeca olarak kaliteyi ucuza mal etmeyi başarıyoruz. siesta aksesuar kategorimizde firmanıza uygun birçok ürünü bulabilirsiniz.

Siesta Smart Aydınlatma

Lokanta, kebapçı, fastfood ve restoran gibi mekanların dekoruna şıklık katan aydınlatma aksesuarımız, polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Transparan ve mat renkleri mevcuttur. Masa üstü kullanıma uygun olup, 40 W'lık ampulle çalışmaktadır.

Siesta Nova Aydınlatma

Cafe ve coffee shoplarda kullanılabilen ürünümüz mavi, sarı, kırmızı ve mor renklerde üretiliyor. 25 W ampulle çalışabilen ürün masa aydınlatması için oldukça idealdir. 32 cm boya sahip aydınlatma sistemini bar gibi mekanlar için özel olarak boyutlandırıyoruz.

Siesta Dodo Aydınlatma

Home ofis büro ve çalışma alanlarında, masa ve sehpa aydınlatmak için kullanıma uygundur. Sarı, pembe, mavi ve kırmızı renkleri mevcuttur. Modifiye ve logo üretimine uygundur. ofis ortamınıza şıklık katacak ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Siesta Link Bağlantı Aparatı

Klinik, hastane estetik merkezi ve polikliniklerde kullanılan siesta aksesuarlarımızdan biride bağlantı aparatıdır. 18x2.5 cm ebata sahip ürünü AVM gibi gösterişli ve işlek mekanlarda kullanabilirsiniz. Detaylar, logo çalışması ve fiyat bilgisi için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.