siesta masa ayağı

Siesta Masa Ayağı Modelleri

siesta markalı otel mobilyalarını NEO Horeca garantisiyle sunuyoruz. Mobilya ve dekorasyon konusunda ihtiyacınız olan her ürünü firmamızdan bulabilirsiniz. Lokanta, restoran gibi işletmelere masa ve sandalye temin ediyoruz. Üstelik masa tablası ve ayak seçimini sizin tercihinize bırakıyoruz. Birbirinden kaliteli masa ayaklarımızı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Siesta İce Masa Ayağı

45 cm eni ve 70 cm yüksekliği olan modelimiz cafe ve bahçe gibi işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Son derece kaliteli bir üretim olup şık tasarımıyla mekanınızı daha da canlandıracaktır. İç veya dış mekanda kullanabilirsiniz. Kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Bu yüzden hastane gibi kurumlarda da güvenle tercih ediliyor.

Siesta Riva Bar Masası Ayağı

Rattan efektlere sahip ürünümüz cam elyaf ve poli propilenden üretilmiştir. Bar masası ayağı olarak üretilen ayağın, boyalı alüminyum tabanı bulunuyor. Mat görünümlü ürünün yüksekliği 104 cm'dir. Farklı renk seçenekleri ve özel tasarımlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siesta Masa Ayağı Özellikleri

Siesta masa ayağı modellerimiz kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Masa tablasını doğru pozisyonda taşır. Sandalye kullanımını zorlaştırmaz. Ofis gibi çalışma alanlarında kullanılan masalar için idealdir. Home ofis mekanlara da şık bir hava katmaktadır.

Siesta Masa Ayağı Fiyatları

Siesta masa ayağı modellerimiz en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürünlerimiz birinci sınıf kaliteli malzeme ile üretilmiş olup kaliteyi ucuza arayan AVM gibi mekanlarda büyük ilgi görmektedir. Ürün sipariş adeti baskı çalışması ya da yeni tasarım fikirleriniz fiyatları
belirlemektedir.