Döşemeli Kanepe ve Oturma Grubu

İç mekan dekorasyonunda yenilikleri takip edenler için her sene yenilenen koleksiyonda, daima dekoratif görünüm ve konfor hedeflenmektedir.  Ürünler, kullanılacağı dekorasyona özel olarak üretilmektedir. Farklı tarzlarda tasarlanan kanepe ve oturma gruplarının çokça renk seçeneğine sahip olması, bulunduğu dekorasyona ve diğer mobilyalara uyumu kolaylaştırır. Bu kategoride, kişilerin beklentisine ve tarzına uygun modern kanepe, art deco kanepe, retro kanepe, country kanepe…. gibi tasarımlar incelenebilir.

Döşemeli mobilyalar, kullanım yerine göre farklı modellerde ve ölçülerde sunulmaktadır. Mekanın ruhuna en uygun kanepe için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. İncelenen modeller; Ofis kanepesi, otel odası kanepesi, ofis bekleme odası kanepesi, lobi kanepesi, restaurant kanepesi.. gibi farklı amaçlar için kullanılabilir. Ayrıca bazı modeller hastane odası kanepesi, klinik bekleme odası kanepesi, makam odası kanepesi olarak talep edilmektedir.

Ticari kullanımda, işletmelerin dekorasyonu, ev dekorasyonunda daha farklıdır. Çok sayıda insanın bulunduğu yerlerde; Mobilyaların dayanıklılığı, kurumsal renkler, personel açısından verimli çalışma ortamının oluşması, firmanın prestiji, misafirlerin hissettiği huzur, konfor ve güven gibi konulara dikkat edilmesi çok önemlidir. Otel, fabrika yönetim binası, ofis, mağaza, cafe, restaurant, hukuk bürosu…. dekorasyonlarında 3D çizimlerin yapılabilmesi önemli avantaj sağlamaktadır. Projeye özel olarak belirlenen kanepe ve oturma grubu çizimi gönderilebilir, üretilebilme durumu hakkında bilgi istenebilir.

Koleksiyonumuzda bulunan kanepe ve oturma grubu modelleri ile ilgili; Kumaş, deri, boyama, kaplama, metal, kapitone, ölçü v.b. detaylar belirlenebilir. Böylelikle istenilen sonuca ulaşma imkanı ortaya çıkar. Kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri sayesinde beklentileri karşılayacak ürünler sunuyoruz. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.