NEO-416250T Ofis Kanepesi

Ofis-Kanepesi-NEO-416250T

NEO-416250T Ofis Kanepesi

Ofis Kanepesi, yeni yaşam formları yaratan tasarımıyla iç mekânlara konfor ve işlevsellik katar. Yalın ve zarif stili ile yaşam alanlarında ilgi odağı olan ofis kanepesi plaza, ofis ve fabrikalarda toplu kullanım alanları için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca yaşam alanları için de kullanıma uygun olan model, spor şıklık arayanların ilk tercihleri arasında yer alır.

Ofis Kanepesi hakkında detaylı bilgi almak, logo eklemek ve tasarım özelliklerini kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Kanepesi

Ofis kanepesi, yeni yaşam formları yaratan tasarımıyla iç mekânlara konfor ve işlevsellik katar. Yalın ve zarif stili ile yaşam alanlarında ilgi odağı olan ofis kanepesi, 219 x 80 x 77 cm ebatlarındadır.

Sipariş üzerine üretilen mobilyanın sağ ve sol kol dayama köşeleri tasarımla uyumlu yastıklardan oluşur. Kaliteli sünger döşeme kanepeye sınırsız bir rahatlık katar.

Ofis kanepe plaza, ofis ve fabrikalarda toplu kullanım alanları için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca yaşam alanları için de kullanıma uygun olan model, spor şıklık arayanların ilk tercihleri arasında yer alır.

Ahşapla Metali Buluşturan Ofis Kanepesi

NEO-416100T Ofis Tekli Koltuk olarak da üretilen ofis kanepesi, birlikte kombinlenerek ofis oturma grubu olarak dekore edilebilir. Tasarımı güçlendiren detaylar arasında kaliteli döşeme, metal kromaj kaplı ayaklar ve zengin renk kartelası yer alır.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ofis kanepesi ahşabın dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Tercihe göre metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Ofis kanepesi hakkında detaylı bilgi almak, logo eklemek ve tasarım özelliklerini kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Kanepesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Kanepe kollarında bulunan yastıklar, konforlu kullanım sağlar.
  • Ürün ölçüleri: w.219cm d.80cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Ofis kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-416250T Ofis Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun