NEO-750032T Bahçe Dış Mekan Örgü Oturma Grubu Otel Cafe

NEO-750032T-Bahce-Dis-Mekan-orgu-Oturma-Grubu-Otel-Cafe-2
NEO-750032T-Bahce-Dis-Mekan-orgu-Oturma-Grubu-Otel-Cafe-5
NEO-750032T-Bahce-Dis-Mekan-orgu-Oturma-Grubu-Otel-Cafe-4
NEO-750032T-Bahce-Dis-Mekan-orgu-Oturma-Grubu-Otel-Cafe-3
NEO-750032T-Bahce-Dis-Mekan-orgu-Oturma-Grubu-Otel-Cafe-1

NEO-750032T Bahçe Dış Mekan Örgü Oturma Grubu Otel Cafe

Alüminyum oturma grubunun parçaları, ayrı ayrı istenilen adette sipariş verilebilir. Hem gövde hem minder için renk seçimi yapılabilir. Otel, coffee shop, cafe, tatil köyü, bar, restaurant işletmelerinde uzun yıllar kullanılabilir. Ergonomik ve konforludur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-750032T Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Bahçe Dış Mekan Örgü Oturma Grubu Otel Cafe

  • Sade ve şık tasarıma sahip oturma grubu, 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili kanepe ve 1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. İşletmenin ihtiyacına göre her parça ayrı olarak ve farklı adetlerde sipariş verilebilir. Diğer üretim alternatifleri: bu tasarım üçlü kanepe ve istenilen ölçüde köşe kanepe olarak üretilebilir. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu otel, coffee shop, cafe, tatil köyü, bar, restaurant gibi kalabalık işletmelerde, dekoratif bir görünüm ve keyifli sohbet zamanı sağlar. Ergonomik yapısı, konforu ve sağlam gövde yapısı sayesinde beğenilen ve tercih edilen bahçe mobilyasıdır.
  • Koltuk kollarının üzerinde iroko ahşap bulunur. Dış hava şartlarına dayanıklı olan ahşap üzerine teak yağı uygulanmaktadır. Tercihe göre istenilen renkte lake boyanabilir.
  • Alüminyum oturma grubu, hafiftir ve kolay taşınabilir. Paslanmaması ve hijyenik olması sebebiyle avantaj sağlar. Gövde, istenilen renkte statik boya ile boyanmaktadır. Boyama işlemi, tercihe göre mat veya parlak olarak yapılabilir. Onlarca renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Minderler ve sırt yastıkları üretimi için, polyester veya akrilik kumaş kullanılabilir. Polyester kumaş, ekonomik olma özelliği taşır. %100 kök boyalı akrilik kumaşlar, solmazlık özelliği olan kumaşlardır. Tüm kumaş türlerinde çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca, minderler düz veya kapitoneli olarak üretilebilir. Minder üretiminde kullanılan, yüksek dansiteli sünger, uzun ömürlüdür ve yoğun kullanıma uygundur. Kılıfların tamamı fermuarlı olduğu için temizlik zamanında kolaylık sağlanır. Koltukların yanlarında, sırtında ve minderlerin altında, Serge Ferrari marka fileli kumaş bulunur.
  • Örgü oturma grubu, pek çok yerde kullanılabilir. Bahçe, teras, balkon, havuz yanı alanlarında dekoratif görünüm, konforlu ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Hava şartlarından etkilenmez, kolay temizlenebilir, hijyeniktir. Özel üretim olduğu için, istenilen oturma düzeni ve dekorasyona uyum sağlanır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750032T Bahçe Dış Mekan Örgü Oturma Grubu Otel Cafe” için yorum yapan ilk kişi siz olun