NEO-750033T Metal Bahçe Oturma Grubu

NEO-750033T-Metal-Bahce-Oturma-Grubu-1

NEO-750033T Metal Bahçe Oturma Grubu

Hafif, sağlam ve rahat oturma grubu arayanların beklentisini karşılayan, bütçeye uygun, ekonomik seçimdir. Metal bahçe oturma grubu, renk alternatiflidir. Detaylı bilgi isteyiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Metal Bahçe Oturma Grubu

  • Bakım gerektirmeyen, sağlam, hafif ve konforlu oturma grubu arayanlar için tasarlanan şık bir üründür. Keyifli zaman geçirmek için dekore edilen bahçe, veranda, teras gibi alanlarda, ergonomik yapısı sayesinde konfor sağlar. Bu oturma grubu, 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili kanepe ve 1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. İhtiyaca göre ayrı parçalar halinde ve istenilen adette sipariş verilebilir. Üçlü kanepe olarak üretilebilir. Koltuk ve minderler için tüm detaylar dekorasyona göre belirlenebilir. Bahçe mobilyaları arasındaki favori ürünlerden biridir.
  • Ral kartelasından gövdenin rengi, kumaş kartelasından minderlerin rengi seçilebilir. Dış mekana uygun farklı kumaş türleri ve zengin renk & desen seçenekleri mevcuttur. Yüksek dansiteli sünger ile üretilen minderler, düz veya kapitoneli olarak dikilebilir.
  • Koltuk kollarının üzerinde doğal iroko ahşap bulunmaktadır. Dış hava şartlarına dayanıklı olan ahşap üzerine teak yağı uygulanmaktadır. Tercihe göre istenilen renkte lake boyanabilir.
  • Orta sehpanın üst kısmı compact veya cam olabilir.
  • Metal bahçe oturma grubu, sudan etkilenmez, korozyona uğramaz. Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ayrı parçalar veya oturma grubu olarak otel, cafe, coffee shop, restaurant, tatil köyü, bar işletmelerinde kullanılabilir. Bahçe oturma grubu ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750033T Metal Bahçe Oturma Grubu” için yorum yapan ilk kişi siz olun