NEO-750037T Veranda Oturma Grubu Alüminyum

Veranda Oturma Grubu Alüminyum NEO-750037T
Veranda Oturma Grubu Alüminyum NEO-750037T-2
Veranda Oturma Grubu Alüminyum NEO-750037T-3
Veranda Oturma Grubu Alüminyum NEO-750037T-4
Veranda Oturma Grubu Alüminyum NEO-750037T-5

NEO-750037T Veranda Oturma Grubu Alüminyum

Evlerin bahçe, veranda bölümlerinde ve işletmelerin dış mekan alanlarında dekorasyona şıklık katan oturma grubudur. Konforlu, hafif, sağlam ürün beklentisi olanlar için doğru seçimdir. Hem gövde hem minderler renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Veranda Oturma Grubu Alüminyum

  • Rahat oturumlu ve modern görünümlü oturma grubu, 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili kanepe, ve 1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. Özel üretim olan oturma grubunun her bir parçası ayrı adetlerde sipariş verilebilir. Ayrıca, aynı tasarım ile üçlü kanepe üretilebilir. Evlerin bahçe, veranda, teras alanlarında kullanılabileceği gibi, otel, cafe, tatil köyü gibi kalabalık işletmelerin dekorasyonu için de tercih edilebilir. Kullanıcı dostu ürün, hafif olması sayesinde kolay taşınabilir ve oldukça dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanılabilir.
  • Koltuk kollarının üzerinde, hem dekoratif görünüm hem konfor sağlayan iroko ahşap bulunur. İroko üzerine standart olarak teak yağı uygulanmaktadır. Ancak istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Özel üretim teknikleri uygulanan alüminyum gövde, yoğun kullanımda dahi dayanıklılığını korur. Sudan etkilenmediği için dış mekanda durabilir. Gövde rengi, ral kartelasından kullanıcı tarafından seçilebilir. Seçilen boya, ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Minder üretiminde yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Bütün minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır. Polyester ve akrilik kumaş kartelalarından renk ve desen seçimi yapılabilir. %100 kök boyalı akrilik kumaşların, 5 yıl solmazlık garantisi vardır. Minderler düz veya kapitoneli olarak üretilebilir.
  • Oturma grubu, yaz aylarında keyifli zaman geçirilen dış mekan alanlar için ideal seçimdir. Bakım gerektirmez, deforme olmaz. İstenildiği zaman farklı renklere boyanabilir. Deniz kenarı, havuz yanı kullanımda dahi korozyon yaşanmaz. Renk seçimlerinin yapılabilmesi, istenilen dekorasyon için önemli avantaj sağlar. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750037T Veranda Oturma Grubu Alüminyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun