NEO-780001T Atos Bahçe Veranda Oturma Grubu Örgü Alüminyum

NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-1
NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-2
NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-4
NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-5
NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-6
NEO-780001T-Atos-Bahce-Veranda-Oturma-Grubu-orgu-Aluminyum-3

NEO-780001T Atos Bahçe Veranda Oturma Grubu Örgü Alüminyum

Göz alıcı ve konforlu sohbet alanları için ideal ürün, renk alternatiflidir. Bahçe, veranda alanlarında kullanılabilir. Ayrı ayrı istenilen adette sipariş verilebilir. Beklentisi yüksek olanların seçimidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-780001T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Veranda Oturma Grubu Örgü Alüminyum

  • Göz alıcı tasarımın ve konforun birleştiği oturma grubu, beklentisi yüksek olanlara hitap ediyor. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ürün ile ilgili bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Bu sayede dekorasyonda istenilen renklere ulaşmak mümkün. Ahşap ayak, örgü, metal, kumaş, bir arada kullanılarak sıcak bir görünüm elde edilmiştir. Hem dış mekan hem de iç mekanda kullanılabilecek, özel bir tasarımdır.
  • Ürün ölçüleri; İkili kanepe w.157cm d.77cm h.90cm, tekli koltuk w.81cm d.77cm h.90cm
  • Oturma grubu, 1 adet ikili kanepe ve 2 adet tekli koltuk parçalarından oluşmaktadır. Her parça, ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir. Bu tasarım, köşe kanepe olarak da üretilmektedir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Sağlam gövde yapısı, uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlar. Renk seçimi için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Gövde üzerinde bulunan örgü, talebe göre farklı renk olabilir. Örgü, UV katkılıdır ve güneş ışığından etkilenmez.
  • Minderler için renk seçimi kullanıcı tarafından yapılabilir. Bütün minderler fermuarlıdır. Temizlik zamanında, kılıf kolayca çıkartılabilir. Tercih edilen kumaş türüne göre yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Koltuk ayakları iroko ahşaptır. Ahşap üzerine teak yağı uygulanmaktadır.
  • Oturma grubu, bahçe, veranda, teras gibi keyifli zaman geçirilen alanlar için ideal seçimdir. Ev dekorasyonunun yanında, otel, cafe gibi ticari işletmeler için de kullanılabilir. Bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisindeki farklı tasarımlardan biridir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-780001T Atos Bahçe Veranda Oturma Grubu Örgü Alüminyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun