NEO-300367T Otel Yemek Sandalyesi

NEO-300367T-Otel-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300367T-Otel-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300367T Otel Yemek Sandalyesi

Otel Yemek Sandalyesi; Otel, restaurant, cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ahşap gövde ve döşeme, renk alternatiflidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300367T Kategoriler:

Açıklama

Otel Yemek Sandalyesi

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve bar gibi yeme içme sektöründe yer alan işletmelerde kullanılan Otel Yemek Sandalyesi, şirket, hastane, okul ve kamu kuruluşları gibi kalabalık mekânlar için de uygun. Şık ve işlevsel tasarımıyla öne çıkan ahşap sandalye, döşeme kısmının sağladığı oturum rahatlığıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Sizin siparişinize göre üretim programına alınan sandalyenin gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ürünün oturum ve sırt kısmıysa kontra üzerine ahşap döşemeli olarak üretiliyor. Döşemede kumaş veya deri kullanılabiliyor ve hem renk hem de desen seçimi kullanıcı tercihine göre şekilleniyor. Ürünün ahşap rengi kullanıcı tarafından belirleniyor.

Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde değişiklikler yapılabiliyor. Siz de işletmenize farklı bir hava katmak ve sunduğunuz hizmetin kalitesini en iyi şekilde yansıtmak için otel yemek sandalyesini tercih edebilirsiniz.

Üretim süreci, teknik konular, modifikasyon seçenekleri, teslimat süresi ve fiyatla ilgili bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilir ve işletmenizin şıklığını artıracak bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt kısmı kontra ahşap üzerine döşemelidir. 
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.  
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca şirket, hastane, okul, kamu kurumu gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Otel mobilyalarının toptan satışı ile ilgili iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300367T Otel Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun