NEO-300214T Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

NEO-300214T-Açık-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300214T-Açık-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300214T-Açık-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300214T Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Açık sırtlı döşemeli yemek sandalyesi, tasarımı ve dinamik çizgileri ile göz dolduruyor. Restaurant ve cafe dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-300214T Kategoriler:

Açıklama

Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Açık sırtlı döşemeli yemek sandalyesi, modern tasarımı, dinamik çizgileri ve sırt detayı ile göz dolduruyor. Yemek alanları için özel olarak tasarlanan bu ürünü restaurant ve cafe gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz otel, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Oturum ve yaslanma alanı kontra üzerine döşemeli olan bu ürün, dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükseliyor. Sırt kısmında uygulanan kavis, misafirlerinize daha sağlıklı bir oturma imkanı sunarken kolçaksız özelliği de geniş ve özgür bir hareket alanı yaratıyor. Sandalyenin ayaklarındaki ufak açılımlar tasarıma dinamik bir hava katarken yaslanma alındaki boşluk da tasarımı daha modern bir seviyeye taşıyor.

Sandalye üzerine küçük değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz. Döşeme kaplaması için deri uygulamasını tercih edebilir ya da farklı bir renk ve desen de belirleyebilirsiniz. Sandalyenin ahşap rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yapacağınız bu değişiklikler sayesinde mekanınızın genel tasarımı ve işletmenizin kurumsal kimliği ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap Ayaklı. Oturum ve sırt kısmı kontra üzerine döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Döşemeli Yemek Sandalyesini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300214T Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun