Rattan Bar Sandalyesi

Rattan Bar Sandalyesi Modelleri

İşletmenizde ya da evlerinizde kullandığınız, rattan masalara uygun rattan bar sandalyesi arıyorsanız, Neo Horeca markasının ürünleriyle tanışmalısınız. Kaliteli malzemelerden üretilen bar sandalyeleri, sipariş edilen bar masalarıyla tam uyumlu olarak üretilmektedir.

Bar Sandalyelerinin Tercihi

Bar mobilyaları içinde yer alan tabureler ve masalar, birbirleriyle aynı malzemeden tercih edilebilir. Bu durumlarda, rattan masalara özel olarak üretilmiş sandalyeler gereklidir. Kolay temizlenen, konfor ve şıklığı bir arada bulunduran rattan sandalyeler, hem kibar hem de her mekana uygundur.

Bar Sandalyesi Ölçüleri

İç ve dış mekanlarda, bahçelerde kullanıma uygun olan rattan bar sandalyeleri, normal sandalyelere göre daha yüksektir. 108 cm boya sahip olan ürün, 40 cm genişliğe, 51 cm derinliğe sahiptir. Taşınması kolay olan ürünün oturma yüksekliği de 75 cm olarak ayarlanmıştır.

Bar Sandalyesi Modelleri

Havuz kenarında ve pool barlarda rahatlıkla kullanılabilir durumda olan ürün, aynı zamanda dış alanda meydana gelecek aşınmalara, yağmur ve deniz suyuna karşı da dayanıklı özelliklere sahiptir. Hem uzun ömürlü hem de kaliteli malzemelerden üretilmiştir. rattahn bar sandalyesi ve rattan bar masası modelleri isteklerinize uygun olarak üretilmektedir