Koltuklar

Koltuk Modelleri 

Koltuk işletmenizde ya da evinizin her köşesinde dilediğiniz rahatlığı bulabileceğiniz bir
üründür. Sizlere ve müşterilerinize ev konforu yaşatan koltuklar hem şık hem de rahat
olmalıdır. Bu anlamda sizlere rahatlık sunuyoruz.

Koltuk Modellerimiz

Koltuk modellerimiz; döşemeli, rattan, rattan görünümlü, metal, ahşap, iroko veplastik koltuk olarak kullanım alanınıza uygun üretilmiştir. Ürünlerimizi otel ve restaurant gibi işletmenizde kullanabilirsiniz.

Neden Koltuk?

Koltuk bahçede kullanıldığı gibi birçok işletmeniz vazgeçilmez mobilyaları arasındadır. Özellikle cafe ve bar gibi işletmelerde kullanım rahatlığı sağlayarak, müşterilerinizin uzun süre mekânınızda konfor içinde kalmasını sağlıyor. Kim uzun süre konforsuz oturmak ister ki?

Koltuk Sipariş ve Teslimat

Koltuk siparişlerinizi toptan olarak alıyoruz, teslimat süresinde işletmenize ya da evinize teslim ediyoruz. Müşterilerinizin ve misafirlerinizin rahatlığı için en konforlu koltuk ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Koltuk Fiyatları

Koltuk gruplarımızı hastane AVM alanlarında kullanarak, rahatlık sağlayabilirsiniz. Özellikle hastane alanlarında kullanacağınız koltuklarda hasta yakınlarının dinlenmesine fırsat vererek onları bir nebze huzurlu hissettirebilirsiniz. Toptan ya da perakende; ürettiğimiz tüm ürünleri en uyguna fiyata alabilirsiniz.