Cam Masa

Cam Masa Modelleri

Şık ve zarif görünümü ile geniş bir kullanım alanına sahip olan cam masa modelleri bir çok farklı mekanda karşımıza çıkmaktadır.

Otel Cam Masa

Yüksek kalitede üretimini gerçekleştirdiğimiz otel cam masa tasarımlarımız ile birlikte sizlere ve konuklarınıza güvenilir kullanım olanağı sunmaktayız.

Cafe Cam Masa

Cafe ve benzeri alanlarda çok sık karşımıza çıkan cam masa tasarımlarını zengin model seçeneği ile birlikte sizlerin zevkine sunmaktayız. Restaurant kullanımı için de modern bir alternatif sunan cam masa tasarımlarımız uzun yıllar
sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

Bar Cam Masa

Yüksek dayanıklılığa sahip olan cam masa tasarımlarımızı bar ve benzeri alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanma imkanına sahipsiniz.

Hastane Avm Cam Masa

Her ihtiyaca uygun ölçü ve özelliklerde tasarladığımız cam masa modellerimiz sahip olduğu özellikler ile hastane Avm kullanımı için de tercih edilmektedir. En kaliteli ekipmanları kullanarak tasarladığımız cam masa tasarımlarımızı uygun fiyat avantajı ile satışa sunmaktayız. Günümüzün modern çizgilerini üzerinde barındırmakta olan cam masa tasarımlarımız Avm’lere de daha estetik bir görüntü katmaya devam ediyor.