Ahşap Şemsiye

Ahşap Şemsiye Modelleri

Bahçe şemsiyesi modeli olarak bilinen, yandan açılan şemsiyeler, kullanıcılarına sağladığı kolaylıkla tanınmaktadır. Teknolojik ve modern görüntüsü sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Bireysel ya da işletme olarak alınabilecek ürün, maksimum gölge sağlarken uygun fiyatlarıyla cebinizi yakmaz.

Koruması Yüksek Şemsiye

Ahşap şemsiye sayesinde, yüzey alanı geniş, koruması yüksek modellere sahip olursunuz. Hava şartları ne olursa olsun, ister yağmur yağsın, ister güneş açsın fark etmez, etkilenmeden şemsiye altında oturabilirsiniz.

İşletmelerde Şemsiye

Havuz başı, sahil kenarı, otel işletmelerinde çok sık tercih edilen yandan açılır ahşap şemsiye modelleri, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İstenen yere kolayca hareket ettirilen ürünler dilenirse yere monte edilerek de kullanılabilir.

Kullanım Kolaylığı

Kapandığı zaman çok kolay bir şekilde toplanarak kaldırılabilir. Bunun yanı sıra açılırken de insanlara ve kullanıcılarına zorluk çıkartmaz özelliktedir. Kare olarak üretilen ve sunulan şemsiyeler, 360 derece dönerek istenen açıyla gölge oluşturur ve altındaki insanları korurlar. Masa ve diğer kullanımlar için de son derece şık görüntü sağlar.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.