Neo Horeca Mobilya Hakkımızda

NEO Horeca Mobilya

Neo Mobilya San.Tic.Ltd.Şti.’ne ait bulunan NEO Horeca markası ile, 15 yılı aşkın süredir kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz her üründe kaliteli malzeme, konfor, sağlamlık ve ekonomik fiyat avantajını standart olarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Otel, cafe, restaurant, alışveriş merkezi, kamu kurumu, düğün salonu, yemekhane, eğlence merkezi, konut sitesi, sosyal tesis, şirket binası gibi dekorasyonlar için, iç ve dış mekan mobilya tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet sürdürüyoruz.

Müşteri portföyümüzün önemli bir kısmını mimari ofisler, inşaat firmaları, devlet kurumları, mobilya firmaları oluşturmaktadır. Hizmetlerimizde önceliğimiz, etkin bir iletişim ile ihtiyacı doğru belirlemek, ideal ürünlerle estetik, konforlu ve şık bir dekorasyon oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz ihracat alanında da deneyimli olup, hali hazırda dünyanın pek çok ülkesi ile ticari faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Yüksek adetli siparişler için gerekli organizasyon yeteneğine sahip şirketimiz, ticaret yaptığı firmalar ile güven bağına dayalı, müşteri memnuniyetini esas alan çalışma sistemi ile faaliyetlerini sağlam adımlarla devam ettirmektedir.

Sürekli gelişen teknolojik altyapımız ve ürün tasarımlarımızla, yeniliklerin takipçisi ve önemli bir marka olarak sektördeki yerimizi almaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki yenilik ve gelişim odaklı hedefler ve müşteri memnuniyeti, başarıyı sürekli kılacaktır.