Rattan Görünümlü Bar Masası

Rattan Görünümlü Bar Masası

Avustralya, Asya ve Afrika'da yetişen yerel ağaçlardan üretilen örgü biçimindeki rattan, dünya genelinde beğenilen bir yapıya sahip olduğu için benzeri üretilmektedir. Özellikle rattan görünümlü bar masası muhteşem rattan orijinal görünümünü sağlıyor.

Rattan Bar Masası Özellikleri

Doğal rattan hava şartlarına ve muhafazasına uygun olmaması, dayanıklılığının düşük olması nedeniyle enjeksiyon rattan ürünleri ile tasarımı aynı, dayanıklılığı farklı ürünler oluşturmaktayız. Bu nedenle ürünümüze rattan görünümlü diyoruz.

Neden Rattan Bar Masası

Bar masalarında daha etnik bir görünüm sağlamak adına, şık tasarımlar arasında yer alıyor. Örgü yapısı ile sizleri uzaklara götürüyor ve mekâna farklı bir ambiyans katıyor.

Rattan Bar Masası Teslimat ve Sipariş

Rattan bar masası siparişlerinizi, belirlediğimiz teslimat süresi içerisinde teslim ediyoruz. İşletme mekânlarının çalışmasını aksatmadan, bar mobilyaları ile hizmete başlamaları adına elimizden gelen desteği sağlıyoruz.

Rattan Bar Masası Fiyatları

Doğal görünümü, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile daha uyguna mal edilen rattan görünümlü bar masalarımızı ve diğer ürünlerimizi uygun fiyata alacaksınız.