Mandallı Şemsiye

Mandallı Şemsiye Modelleri

Mandallı şemsiye işletmelerin bahçelerinde, havuz kenarında, deniz kenarında kullandığı ürünlerdir. Hem güneşten hem yağmurdan koruyan bu şemsiyeler, kare ya da yuvarlak olarak güvenilir Neo Horeca firmasından sipariş edilebilir.

Mandallı Şemsiye Modelleri

Farklı ebatlarla hizmet veren firma, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sağlamaktadır. Bahçe şemsiyesi modeli ve tarzları konusunda da geniş ürün yelpazesi bulunan işletme, hem ebat hem renk konusunda çok seçeneğe sahiptir.

Mandallı Şemsiye Fiyatı

İşletme, mandallı şemsiye fiyatları için ürün adedine ve kullanılan malzemeye göre fiyat çıkartmakta ve taraflara iletmektedir. Ürünler sağlam, uzun yıllar kullanıma hazır ve aşınması oldukça düşük şemsiyelerdir. Kolay açılan mandallı şemsiyeler, gerektiğinde kapatılarak kullanılabilir.

Mandallı Şemsiye Çeşitleri

Kare ve yuvarlak olarak sunulmaktadır. Yuvarlak şemsiyelerde 200’e 225 ölçüler kullanılmış, yerden yüksekliği de 250 cm olarak belirtilmiştir. Kare şemsiyelerde ölçüler 170 ile 200 arasında değişebilmektedir. Yine yuvarlak şemsiyeler gibi yerden yükseklikleri maksimum
250 cm olarak üretilmektedir. Kullanımı ve yerleştirilmesi son derece kolaydır. Dilenen renklerde ürünler sipariş verilebilmektedir.