Rattan Görünümlü Masa

Rattan Görünümlü Masa Modelleri

Rattan görünümlü masa ürünleri, gerçek rattana göre çok daha uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır. Özel üretilmiş, rattan görünümüne sahip masalar, farklı ebatlarda ve kullanım amacına göre çeşitlendirilmiştir. Otel işletmelerinde yemek bölümlerinde kullanmak için tercih edilebilir durumdaki rattan masalar, kare olarak üretilmektedir. Uygun sandalyeleriyle kombin yapılarak sipariş edilebilir.

Farklı Çeşitlerde Ürünler

Restaurant işletmelerinde, bistro sandalyesi olarak bilinen rattan mobilyalar, rattan sandalyeler, hem rahat hem de şık görüntüsüyle masalarınızın tamamlayıcısı olacaktır. Yuvarlak ya da kare şeklinde tercih edilerek ürün teslimi yapılır. Cafe gibi rahatlığın ön planda olduğu işletmelerde, rattan dikdörtgen masalar tercih edilebilir. Böylece ziyaretçilerin çok rahat ve keyifli ortamda içeceklerini içmesi, yemeklerini yemesi sağlanır. Farklı renk ve seçeneklerle sipariş edilebilir.

Yüksek Bar Masaları

Bar işletmelerine özel, yüksek rattan bar masaları da bulunmaktadır. Ürünler, yemek masalarına göre daha yüksek olarak tasarlanmıştır. Dilenirse sandalyeyle, dilenirse tek başına yerleştirilerek kullanılabilir. Hastane avm işletmelerinin dinlenme bölümlerinde, kullanımı tercih edilen rattan masalar, ayrıca personel dinlenme alanlarında da sıkça tercih edilmektedir.