Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiyeler

Teleskopik şemsiyeler, bir diğer adıyla; ortadan çevirmeli ve kollu şemsiye hem yazın hem de kışın kullanılabilen özellikle deniz kenarındaki cafelerin, restoranların, otellerin, hastanelerin ve müstakil evlerin çok tercih ettiği bir üründür. Şemsiyeler daha çok yağmurdan korunmak için kullanılsa da bu şemsiyelerin, yazın da kullanımı daha yaygındır. Teleskopik şemsiyeler dekoratif olarak da mekanınıza büyük şıklık katar. Mekanınızın genişliğine göre şemsiyenizin boyutunu tercih edebilirsiniz.

Teleskopik şemsiyelerin en avantajlı özelliklerinden biri de altlarında bulunan masa ve sandalyeleri çekmeye gerek kalmadan açılıp kapanabilir özellikte olmasıdır. Bu özelliği sayesinde teleskopik şemsiyeler, özellikle kafe işletmelerinin bir numaralı tercihi olmaktadır.

Ortasında bulunan kol yardımıyla açılıp kapanır. Bu şemsiyeler açılırken alçalır ve kapanırken yükselir olma özelliğiyle fazla yer kaplamazlar. Çevirme kolu sayesinde de istediğiniz yükseklikte ve açıda şemsiyeleri ayarlamanız da mümkün. İç kollarında bulunan sisteme özel ısıtıcı ve ışıklandırma özelliklere de ekleyebilirsiniz.

Kalın alüminyum gövdeli şemsiyenin hafif olması dolayısıyla kurulması ve taşınması oldukça kolaydır. Ayrıca alüminyum gövdeli şemsiyeler yazın ve kışın kötü hava şartlarından etkilenmemektedir.

Teleskopik şemsiyeler bacalı ve bacasız şekilde üretilebilmektedir. Bacalı üretilen şemsiyeler sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde temiz ve ferah bir hava sunmaktadır.

Kaliteli ve keyifli vakit geçirmek için mekanlarınız da çok işlevli ve şık teleskopik şemsiyeleri kullanmanızı öneriyoruz.