Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye

Teleskopik şemsiyeler, cafe, otel ve özel havuzlar gibi ticari işletmeler ile teras ve bahçeli konutlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan çok amaçlı ürünlerdir. Kullanıcıları güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan ürünler, serin alanların yaratılması için idealdir. Kullanım alanı ve kullanıcı tercihlerine göre birbirinden farklı modelleri bulunan teleskopik şemsiyeler, krank sistemin yarattığı pratik kullanımla üst düzey konfor elde etmenizi sağlar.

 

Alüminyum gövde üzerine akrilik ve polyester kumaşla kaplanan teleskopik şemsiye, tekerlekli ayağı sayesinde istenilen yerde konumlandırma kolaylığı yaratır. İhtiyacınıza göre aydınlatmalı ve aydınlatmasız tasarımlara sahip olan modeller, kullanım alanıyla bütünleşen farklı tonlardaki renk seçenekleriyle estetik tarzı destekler. Şemsiye gövdesine eklenen çevirmeli açma kolu, şemsiyenin zahmetsiz olarak saniyeler içinde açılıp kapatılmasını sağlar.

 

Saçaklı ve saçaksız olarak tasarlanan modeller, çatısı üzerinde yer alan hava tahliye bölmesi ve dayanıklılığı artırılan iskelet sistemi sayesinde sorunsuzca kullanılabilir. Tekerlekli ayak üzerine yerleştirilen gövde, istenildiğinde doğrudan zemine de monte edilebilir.

 

Aydınlatmalı modeller, tepe noktasına yerleştirilen güneş panelleri sayesinde enerji masrafı yaratmadan, biriktirdiği enerjiyle 6 saate varan aydınlatma işlemi gerçekleştirir. Dilerseniz yan yana konumlanan şemsilerin birleşim kenarlarına oluk yapılabilir, şemsiye aralarından su sızması önlenebilir.

 

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin gücüne sahip olan şemsiyeler, kumaş ve metal parçalar için sunduğu garanti süresiyle, açık hava keyfinizin kesintisiz olarak devam etmesine destek olur. Tasarımlarıyla alan kullanımına çeşitlilik ve konfor katan teleskopik şemsiyeler ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçebilirsiniz.