NEO-600100T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Kare 100mm

NEO-600100T-Bahçe-Şemsiyesi-Teleskopik-Kare-1

NEO-600100T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Kare 100mm

Cafe, restaurant gibi ticari alanlarda ve bireysel kullanım için evin bahçesinde kullanılabilir. Gövde ve kumaş rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Sağlam, kullanışlı ve şık görünümlü şemsiyedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Kare

  • Alüminyum gövdelidir. Gövde çapı 100mm Et Kalınlığı 3,5mm Kumaş altında bulunan profil ölçüsü 40mmx20mmx2mm
  • Standart olarak eloksal kaplamalı olarak üretilmektedir. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Gövde rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Akrilik kumaş kullanılmaktadır. Kumaş için renk seçimi yapılabilir. Akrilik kumaşlar UV katkılıdır ve rengi solmaz. Kumaş 5 yıl üretici firma garantilidir. Talebe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
  • Saçaklı veya saçaksız olarak sipariş verilebilir.
  • Şemsiyeler yan yana konulacaksa tercihe göre saçaklar arasına oluk yapılabilir. Böylelikle iki şemsiye arasından aşağı doğru su akmaz.
  • Kurumsal firmaların talebi doğrultusunda saçaklara logo uygulaması yapılabilir.
  • Şemsiyenin üzerinde hava sirkülasyonunu kolaylaştıran havalandırma bacası bulunmaktadır. Bu sayede rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur.
  • Şemsiye gövdesi üzerinde bulunan kol vasıtası ile mauel olarak açılıp kapatılır. Şemsiye açılırken aşağı doğru, kapanırken yukarı doğru hareket eder. Bu sayede altında bulunan masa, sandalye veya kişilere çarpmaz. Şemsiyenin bu hareketi, gövde içerisinde bulunan dişli sistem ile olur.
  • Bu şemsiye aynı teknik özelliklerle dikdörtgen ve yuvarlak olarak da üretilmektir.
  • Bahçe şemsiyesi için tekerlekli mermer ayak kullanılmaktadır. Şemsiye kullanılmadığı zaman, ayağında bulunan tekerlek ile uygun yere alınabilir. Tercihe göre şemsiyenin yere monte edilmesini sağlayan sabit ayak kullanılabilir.

Teleskopik şemsiye, cafe, restaurant, otel işletmelerinin bahçe alanlarında tercih edilmektedir. Ayrıca bireysel olarak evlerin bahçesinde de kullanılmaktadır. Şık duruşu, sağlam gövde yapısı sayesinde ürün, kullanıcı dostu olarak tanımlanabilir. Kare şemsiye, bahçe dışında teras, veranda gibi alanlarda kullanılabilir. Ürünün güneşli havalarda kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda ve kullanılmadığı zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan kare şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Teleskopik bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600100T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Kare 100mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun