Cam Bar Masası

Cam Bar Masası Modelleri

Cam bar masası çeşitleri, Neo Horeca firması ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Ayak kısmı modelleri çeşitlenerek, müşterilerin isteklerine göre değişebilen ürünler, hem sağlamlığıyla hem şıklığıyla ön plana çıkarak tercih edilmektedir. Sadece bar işletmelerinde değil aynı zamanda otellerde ve restoranlarda da kullanılan cam masalar, son derece elit bir görüntü sağlamaktadır. Ayak modelleri değişkenlik göstererek, iç mimarinize uygun hale getirilebilir.

Bar Mobilyası Çeşitleri

Bar mobilyaları müşterilerin rahatını ve konforunu artırırken, iç mekanda zaman geçirmenin keyfini de sürdürmektedir. Özellikle yüksek bistro tarzı cam bar mobilyaları, müşterilerin kendilerini daha değerli hissetmesini sağlamaktadır. Temizliği kolay olan cam masalar, şık görüntüyü sunmanıza yardımcı olmaktadır.

Bar Mobilyası Modelleri

Barlarda kullanılan mobilyalar, işletme içinin dekorasyonuna göre değişmektedir. Bar içinde en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer alan ahşap sandalye ve masalar, mekanın ambiyansına göre çeşitlendirilerek kullanılabilir. Camdan ahşaba, metalden irokoya kadar geniş ürünle bar içi dizaynınızı yenileyebilirsiniz. Şıklığı ve uygun fiyatlı olması, cam masalarla işletmelerin renklenmesini sağlayacak.