Alüminyum Masa Tablası

Alüminyum Masa Tablası Modelleri

Alüminyum masa tablası ile masanız daha kullanışlı ve silinebilir yapısıyla daha sağlıklı olacak. Masa tablaları arasında bulunan birçok model kullanım alanına uygun olarak tasarlanmıştır. Bahçe masalarında da yoğun olarak kullanılan alüminyum masa tablası hastane AVM ve otel gibi toplu alanlarda da kullanıma uygundur.

Alüminyum Masa Tablası Özellikleri

Dayanıklı yapısı her masaya uygun tasarımıyla kullanıma hazır olan alüminyum masa tablası dayanıklı yapısıyla tercih edilen ürünler arasındadır.

Alüminyum Masa Tablası Kullanım Alanları

Alüminyum masa tablası masa ayaklarınıza monte ederek kullanabileceğiniz ve sıfır masa almanıza gerek kalmayacak bir üründür. Kullanım alanları arasında restaurant ve cafe gibi işletmeler mevcuttur.

Alüminyum Masa Tablası Sipariş ve Teslimat

Masa tablaları arasında bar niteliğinde eğlence mekânlarında kullanımı yaygındır. Bunu nedeni her koşula dirençli olması ve kolay temizlenme özelliğidir.

Alüminyum Masa Tablası Fiyatları

Masanızı ayak ve tabla olarak demonte halinde monte edersiniz. Dolayısıyla kullanıma bağlı olarak ya da yenilemek istediğinizde, daha uygun fiyata tablasını ve ayaklarını değiştirerek yenilik elde edersiniz.