Plastik Bar Sandalyesi

Yüksek kalite standartlarında üretilen ve beğenilen tasarımlara sahip plastik bar sandalyeleri, bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisinde bulunan, iç mekan dekorasyonuna en yakın ürünlerdir. Şık görünüm beklentisinin yüksek olduğu günümüzde, buna uygun olarak tasarlanan ürünler ile göze hitap eden dekorasyonlar oluşturulabilir.

Polipropilen malzeme ile üretilen plastik bar sandalyeleri, oldukça dayanıklıdır. Ticari kullanım için uygun ürünler, kalabalık işletmelerde uzun yıllar yeni görünümü ile kullanılabilir. Otel, cafe, coffee shop, fast food, avm işletmelerinin hem iç hem dış mekan alanları için idealdir. Bahçe, teras, havuz yanı, deniz kenarı gibi zorlu hava şartlarının olduğu yerlerde dört mevsim durabilir. bar sandalyesi modellerimizin çoğu yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Yemek sandalyeleri için plastik sandalyeler sayfası incelenebilir.

Plastik bar sandalyeleri oldukça hafiftir, kolayca taşınabilir, sevk edilebilir, depolanabilir. Bütün modeller istiflenebilir özelliktedir. Yaz sonunda dış mekan alanlarını toplayan işletmeler için avantaj sağlanır. Ayrıca düğün, davet ve çeşitli organizasyonlar için faaliyet sürdüren firmalar için önemli bir kolaylıktır. Her bir ürün için renk seçenekleri bulunmaktadır. Yüksek kalitede olan renkler, UV koruması sayesinde aşırı güneş altında dahi deforme olmaz.

Genelde modern tarzda tasarlanan bar sandalyelerine bu yıl thonet tarzında iki, klasik tarzda bir yeni model eklenmiştir. Bar sandalyeleri ile kombin yapılacak masa modellerini incelemek için plastik bar masası sayfası incelenebilir. Plastik bar masalarının yanı sıra, farklı malzemeler ile üretilen bar masaları ile de şık kombinasyon oluşturulabilir. Ahşap, compact, metal, werzalit, cam bar masaları da birlikte kullanılabilir.

Polipropilen malzeme ile üretilen plastik bar sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.