NEO-200261T Siesta Victor Bar Sandalyesi 65

Siesta Victor Bar Sandalyesi 65 NEO-200261T-10
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-7
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-1
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-3
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-4
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-5
NEO-200261T-Siesta-Victor-Bar-Sandalyesi-65-2

NEO-200261T Siesta Victor Bar Sandalyesi 65

0 out of 5

NEO-200261T Siesta Victor Bar Sandalyesi 65 hem iç hem dış mekan dekorasyonlar için ideal bar sandalyesi, rahat oturumu, renk alternatifli olması, sağlamlığı ve dekoratif görünümü sayesinde benzerlerinden bir adım öndedir. Otel, cafe, bar, avm, coffee shop işletmeleri için ideal seçimdir.

BOYUT
Genişlik : 44cm  / 17,3inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 96cm  / 37,7inc
Oturum Yüksekliği : 65cm  / 25,5inc
Ağırlık : 4,2kg
Marka:Siesta

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Siesta Victor Bar Sandalyesi 65

  • Dekoratif, konforlu ve ergonomik özelliklere sahip bar sandalyesi, dış mekanın yanı sıra iç mekan dekorasyonu için de kullanılabilir. Mutfak adası, şirketlerin yemek alanın, hastane, ofis, klinik cafe alanları için ekonomik ve şık çözüm sunar. Tercihini klasik tarzdan yana kullananlar için, mobilyalar dış mekana uygun olarak üretilmektedir. Klasik sırtlı bar sandalyesi, bahçe, veranda, teras dekorasyonunda, hava durumunu gözetmeksizin kullanılabilir. Havuz yanı ve deniz kenarında dahi deforme olmaz. Kalabalık işletmeler olan, otel, bar, cafe, restaurant, avm, coffee shoplar için doğru seçimdir. Siesta Victor Bar Sandalyesi, iki farklı oturum yüksekliği vardır. Bar masasının veya bar bankosunun yüksekliğine göre seçim yapılabilir. Bu tasarım, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Bar sandalyesinin kullanım alanı oldukça fazladır. Yağmur, kar, güneş gibi zorlu hava şartlarından etkilenmez, ürünü korumak gerekmez.
  • Siesta Victor Bar Sandalyesi 65, beş farklı renk alternatifine sahiptir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renklerinde üretilmektedir. Sandalyeler UV katkılıdır ve aşırı güneş ışığında dahi renkler solmaz.
  • Hijyen gerektiren ortamlar için, kolay temizlenebilmesi ve bakım gerektirmesi sebebiyle avantajlıdır.
  • Dayanıklı gövde yapısı, bu ürünü yüksek adette kullanan işletmelerin bütçesi için önemlidir. Uzun yıllar yeni görünümü ile kullanılabilir.
  • Bar sandalyesi ile birlikte kombin yapılacak bar masası seçenekleri için ürün koleksiyonu incelenebilir. Farklı malzemeler ile üretilen bar masalar ile de şık görünüm elde edilebilir. Örneğin; Compact bar masası, ahşap bar masası, cam bar masası, mdf-lam bar masası gibi ürünler ile birlikte kullanılabilir. İstenirse minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaşlar arasından seçim yapılabilir.

Siesta Victor Bar Sandalyesi 65 ile ilgili üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Koyu Gri, Kum Gri, Siyah, Zeytin Yeşili

Marka

Siesta

[porto_block id="23687" name="siesta-gruplar"]