NEO-750018T İp Örgü Bar Sandalyesi Alüminyum

NEO-750018T-İp-orgu-Bar-Sandalyesi-Aluminyum-1

NEO-750018T İp Örgü Bar Sandalyesi Alüminyum

Cafe, bar, otel, coffee shop kullanımı için ideal, hafif, dayanıklı ve şık bir üründür. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Hem alüminyum gövde hem ip rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 108cm  / 42,5inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

İp Örgü Bar Sandalyesi Alüminyum

  • Estetik ve rahat oturumlu bar sandalyesi, keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ziyaret ettiği işletmelerin dekorasyonu için ideal seçimdir. Hafif olması, hem misafirler hem işletme açısından kullanım kolaylığı sağlar. Bununla beraber otel, cafe, bar, coffee shop, restaurant, food court gibi yerlerde binlerce kişinin kullanımından dolayı deforme olmaz, son derece dayanıklıdır. Ayrıca mutfak adası etrafında kullanılabilir. Bakım gerektirmez. Renk tercihi yapılabilmesi sayesinde, dekorasyonun bütününe bakıldığında birbiri ile uyumlu mobilyalar ortaya çıkar.
  • Bar sandalyesinin üretiminde alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Hem hafif hem dayanıklı olması sağlanır. Ürün, iç ve dış mekan için uygundur. Sudan etkilenmez, pas yapmaz. Alüminyum gövde için seçilen renk statik boya olarak uygulanır.
  • Sandalyenin sırt kısmında bulunan ip örgü, renk alternatiflidir. Farklı şekil ve renklerde bulunan ipler arasından seçim yapılabilir. Bar sandalyesi, dış mekanda kullanılacak ise, solmazlık özelliği olan, UV katkılı ipler ile örülebilir. Ayrıca oturum kısmında bulunan minder için de farklı türlerdeki deri ve kumaş alternatifleri arasından, renk ve desen seçimi yapılabilir. Minderin fermuarlı olması, kılıfın çıkarılıp yıkanabilmesine olanak sağlar. Yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Bar sandalyesinin oturum yüksekliği standart olarak 75cm dir. Talebe göre farklı ölçüde üretilebilir. Ayrıca bu tasarım, yemek sandalyesi yüksekliğinde sipariş verilebilir.
  • El örgüsü sandalye, kaliteli işçilik ve malzeme ile hem şık hem uzun yıllar dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Renk ve ölçü seçimlerinden sonra, dekorasyona özel, benzersiz bir ürün elde edilir. Bar sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan fiyat için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750018T İp Örgü Bar Sandalyesi Alüminyum” için yorum yapan ilk kişi siz olun