Büyük Şemsiye

Büyük Şemsiye Modelleri

Otellerde, havuz işletmelerinde, beach parklarda en çok tercih edilen ürünler arasında bahçe şemsiyesi modeli gelmektedir. Maksimum gölge alanı sağlanırken, müşterilerin çok daha rahat bir şekilde denizin keyfini çıkartması sağlanmaktadır.

Orta ve Yan Direkli Büyük Şemsiye

Otellerinizin havuz başında kullanmak için hem orta direkli hem yan direkli ürünleri tercih edebilirsiniz. Yan direkli ürünler, açılırken alttaki masayı etkilememektedir. Böylece en verimli gölge alanı kullanılır. Orta direkli büyük şemsiye ürünleri, yerine ve kullanımına göre farklı avantajlar sağlamaktadır.

Şekil Seçenekleri

Kare ve yuvarlak olarak iki farklı çeşitte sipariş edilebilen ürünler, müşterilerin istekleri doğrultusunda renk seçeneği de sunmaktadır. Özel genişliklere sahip büyük şemsiyeler hem daha az masraf etmenize hem de gölge alanını maksimuma çıkartmanıza yardımcıdır.

Kolay Kullanım Sağlar

Kolay açılır ve temizlenir özelliklere sahip büyük şemsiyeler, restoran, kafe ve kafeterya gibi alanlarda da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Yağmurdan ve diğer hava olaylarından etkilenme oranları çok düşük olduğu için yıllar boyunca eskimeden ve yıpranmadan kullanılabilmektedir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.