Polikarbon Sandalye

Polikarbon sandalyeler, etkileyici tasarımları ve vücut ergonomisine uygun, rahat oturum sağlayan yapıları ile dekorasyonu tamamlarken, uzun ömürlü olmaları ile de avantaj sağlayabilirsiniz. Otel, cafe, food court, restaurant gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen sandalyeler, şık detayları, yıllarca sağlamlığı koruyacak gövde yapıları ve bulunduğu yemek alanına uyum sağlamayı kolaylaştıracak renk alternatifleri ile üretilmektedir. Bazı modeller, yemek sandalyesi amacının yanı sıra, toplantı masası sandalyesi, konferans sandalyesi ve düğün sandalyesi olarak da kullanılabilir. Tercihe göre minderli olarak da sipariş verilebilir.

Transparan ve parlak renk alternatifleri ile sunulan polikarbon sandalyeler, birlikte kullanılacak yemek masasına ve diğer mobilyalara uyum sağlar. Ürünler, üretimde kullanılan UV katkısı, sayesinde yoğun güneş ışına maruz kalsa da doğal rengini kaybetmez. Polikarbon sandalyeler, paslanmaz, compact, cam, metal gibi modern masalar ile veya masif ahşap, mermer, eskitme masalar ile de kombinlenebilir. Ayrıca bazı modeller, polikarbon bar sandalyesi olarak üretilmektedir. Polikarbon bar sandalyeleri kategorisi incelenebilir. Ayrıca çocuklar için tasarlanan polikarbon sandalye, çocuk odası, ana okulu dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Polikarbon sandalye koleksiyonu içerisinde bulunan düğün sandalyeleri ile, misafirlere rüya gibi bir tören sunmak mümkün. Yüzyıllardır insanların beğenisini kazanan klasik tarza sahip sandalyeler, düğün, davet, tören ve çeşitli organizasyonlarda kullanılmaktadır.

Polikarbon sandalyeler, ister dış mekanda zor hava şartlarında, ister salonda dekorasyonun bir parçası olarak kullanılsın, kalabalık ve büyük işletmelerde uzun yıllar sağlamlığını korur. Kolay temizlenebilmeleri ve hijyenik yapıları sayesinde güvenli kullanım sağlar. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.