Döküm Bar Masası

Döküm Bar Masası Modelleri

Eğlence mekânlarına özel sizlere sunduğumuz döküm bar masası ürünümüzün dayanıklı, yere sağlam basan yapısı, eğlence mekânlarında masa devrilmesini ya da sallanmasını engelliyor.

Döküm Bar Masası Özellikleri

Döküm bar masamızın özellikleri arasında werzalit, ahşap ya da metal tabla seçenekleri ile tamamlanması bulunuyor. Alüminyum döküm olması ve zemine tam olarak ağırlık sağlaması, uzun süreli kullanımda masa devrilmelerinin önüne geçer.

Neden Döküm Bar Masası?

Döküm bar masası; bar mobilyaları arasında kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı sağlayan bir üründür. Hareketli alanlar arasında olan eğlence mekânlarında, çarpmalar, düşmeler ya da masanın oynaması gibi bazı durumlarla karşılaşılır. Döküm masa ile masa üzerindeki her şey güvenli olarak kalır.

Döküm Bar Masası Teslimat Sipariş

Döküm bar masası siparişlerinizi toptan olarak alabildiğimiz gibi, eksiklerinizi tamamlamak adına perakende olarak da alabilmekteyiz.

Döküm Bar Masası Fiyatları

Döküm bar masası kaliteli malzemesi ile uzun süreli kullanım sağlar. İşletmenizde kullanacağınız mobilyalar arasında en karlı ürünler arasındadır. Bütçenizi sarsmayacak ürünlerimizle her zaman yanınızdayız.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.