İroko Kanepe ve Oturma Grubu

Bahçe mobilyaları üretiminde tercih edilen iroko, tercihini doğallıktan yana kullananlar için güzel bir seçenek. Sert bir ağaç olan iroko, dış hava şartlarına karşı dirençli olması sebebiyle kullanılmaktadır. Teak mobilyalarda olduğu gibi, belirli periyotlarda yağlanması gerekir. İroko ağacı kullanılarak bahçe oturma grubu, veranda oturma grubu, teras, balkon oturma grubu üretilmektedir.

İroko kanepe ve oturma grubu kategorisinde, hem görünüm hem de konfor olarak beğenilen modeller sunulmaktadır. Ev dekorasyonu ve ticari kullanım için üretilen iroko mobilyalar, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Bu sayede ürünlerde ölçü değişikliği yapılabilir. Ayrıca 3D çizimi yapılan projeler için, istenilen modelin teknik özellikleri gönderilebilir, üretilebilme imkanı sorulabilir.

İroko ile pek çok bahçe mobilyası üretilmektedir. İroko sandalye, iroko masa, iroko masa tablası, iroko bar masası, iroko şezlong modelleri ile ilgili bilgi alınabilir. İlave olarak, iç mekan dekorasyonunda da bu ahşap tercih edilebilir. Son yıllarda ahşap mobilyalarda, farklı materyallerin birlikte kullanılmasıyla daha iddialı görünüm elde edilmektedir. İroko mobilyalar; Örgü, alüminyum, döşeme ile birlikte tasarlanmaktadır. Bu kombinasyonlar, bahçe mobilyaları tasarımlarının, iç mekan mobilyalar ile yarıştığı günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır.

İroko mobilyalar, dayanıklılıkları sebebiyle ticari kullanım için idealdir. Cafe, restaurant, otel, coffee shop, avm dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Doğal görünümü, özel ölçüye göre üretilebilmeleri, rahat oturumu sebebiyle tercih edilmektedir. Yurt dışı gönderimleri için, istiflenebilir veya de-monte olabilir şekilde üretilebilmeleri, öncelikli konular arasındadır.

Doğal görünümlü bahçe mobilyaları üretiminde öncelikli olarak tercih edilen iroko’ya alternatif olarak farklı ağaç türleri de talep edilebilir. Ahşabın görünümü, fiyatı ve özellikleri düşünülerek talep edilen özel üretimler için bilgi isteyiniz.

Mobilyaların uzun yıllar keyifle kullanılabilmesi için, trend tasarımların analizi yapılır, rahat oturum için ergonomik ölçüler hesaplanır, kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri ile üretim aşamasına geçilir. İroko kanepe ve oturma grupları ile ilgili sormak istediğiniz sorular ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.