Compact Bar Masası

Compact Bar Masası Modelleri

NEO Horeca olarak park, bahçe, avm, otel, hastane, restaurant, bar ve cafe gibi kurumsal işletmelere kaliteli mobilya ve dekorasyon hizmeti sunmanın gururuyla çalışıyoruz. Toptan ürün siparişlerinizi en hızlı şekilde tamamlayıp, hızlı kargo imkanı ile adresinize teslim ediyoruz. Ürünlerin bir kısmı demonte olarak gönderiliyor. Montaj seması sayesinde compact bar masalarını kolayca monte edebilir ve yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.

Compact Bar Masası Modelleri

Kaliteli ve kullanışlı compact bar masası modellerimiz müşterinin tercihine göre restore ediliyor. Özellikle baskı çalışması isteyen işletmelere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Compact Yuvarlak Bistro Masa ile Compact Modern Bar Masası modellerimiz görselindeki ile birebir aynıdır.

Kompact Bar Masasının Özellikleri

bar mobilyaları arasında en çok ilgi duyan ürünlerin başında compact bar masaları geliyor. Son derece dayanıklı ürünler her türlü hava olayına karşı korumalıdır. Hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Paslanma, kabarma, şime yapmaz. Kolayca temizlenir ve en önemlisi kir tutmaz.

Compact Bar Masası Ölçüleri

Compact bar masaları standart ölçülerde üretiliyor. Ortalama 108 cm boyunda olan ürünlerin eni 70 cm civarındadır. Ağırlık olarak da genelde 20 kg'ı geçmiyor. Ürünlerin en, boy ve derinlik ölçüleri tercihe göre değiştirilebiliyor.

Compact Bar Masası Fiyatları

Siz değerli müşterilerimize kaliteyi ekonomik fiyata sunuyoruz. Tüm mobilya fiyatlarımız oldukça uygundur. Özel tasarım bar masalarının fiyatları renk, model, ebat değişikliği ve baskı çeşidine göre farklılık gösteriyor. 7 gün 24 saat iletişim numaramızdan bize ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.