Tente Ürünleri

Tente ürünleri, günümüzde en sık işletmelerde karşımıza çıksa da evlerin bahçelerinde de sık sık kullanılmaktadır. Yağmurdan ve güneşten koruyan tenteler, artık açılır kapanır türde tercih edilmektedir. Özel üretime sahip Neo Horeca ürünleri, açılır kapanır tentelerde ve plaj havuz, büyük ve ahşap şemsiye leri müşteri memnuniyeti odaklı üretim sağlamaktadır.

Modern Tenteler

Modern görünümü, evlerinizde ve iş yerlerinizde, dış alanda oturan misafirlerinizin rahatlığını sağlar. Çok kolay ve hızlı şekilde açılıp kapanan ürünler, eski tentelere oranla çok daha teknolojik ve kullanışlıdır. Tentelerin birleştiği yerde kullanılan destek direği, tüm alanı kullanmanızı sağlar, yer kaybına yol açmaz. Güçlendirilmiş Yapı İşletmelerin taleplerine göre üretim sırasında, kumaş üzerine logo ve desen çalışması da gerçekleşmektedir. Uygun fiyatlara sahip olan tente modelleri, alüminyum malzemeyle zenginleştirilmiş ve sağlamlaştırılmıştır.

Manuel Açılım

Manuel olarak açılan tente, müşterilerinizi rahatsız etmeden, kol yardımıyla hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Hangi hava durumu yaşanırsa yaşansın, kullanımı kolay tenteler sayesinde işletmeniz çok daha şık görünecektir. Bunun yanında, şemsiyeler dilenirse direkt yere monte edilerek de kullanılabilmektedir.