İroko Bank

İroko Banka

Restoran, bahçe, otel, tesis ve cafe gibi birçok alanda kullanılabilecek olan iroko bank ürünümüz; iroko ağacından üretilmiştir. İroko ağacını mobilyalarımızda kullanmamızın en önemli sebebi; nem, su, güneş ve tüm hava koşullarına karşı dayanıklı yapıda olmasıdır.

İroko Bank Özellikleri

İroko bank; kullanışlı yapısı ile bazı özelliklere sahiptir. İroko ağacının özellikle dış mekan mobilya üretiminde kullanılması tesadüf değildir.

Neden İroko Bank

Kullanılma nedenleri arasında dayanıklı yapıda olması ve deniz taşıtlarında kullanılan bir ürünolmasıdır. Güverte, parke, yat, gemi ve tekne gibi sürekli su ile temas halinde olmasına rağmen dayanıklı olması en büyük avantajları arasındadır.

İroko Bank Sipariş ve Teslimat

İroko bank siparişlerinizi toptan ya da perakende olarak alabiliyoruz. Güvenli teslimat ile dilediğiniz alana iroko bank teslimi gerçekleştiriyoruz.

İroko Bank Fiyat

İroko ağacının eşsiz yapısı ve kalitesine göre oldukça uygun fiyatlara sahip olacağınız ürünümüz, uzun ömürlü kullanımıyla, tek seferliğine bank almanızı uzun yıllar kullanmanızı sağlıyor. Toptan siparişleriniz için müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.