Ahşap Koltuk

Farklı modellerde sunulan berjer, dinlenme koltuğu, sallanır koltuk, tekli koltuk tasarımlarında amaç, estetik görünüm ve konfor sağlamak. Ürünün kullanılacağı yere göre, en uygun seçim yapılabilir veya yüksek adetli talepler için çizim gönderilebilir. Ürünler, kullanılacağı dekorasyona uyum sağlaması için farklı tarzlarda, örneğin; Modern, klasik, country, vintage gibi tarzlarda tasarlanmaktadır. Bu uyumu pekiştirebilmek için, ahşap rengi, kumaş rengi ve deseni, dikiş şekli gibi detaylar, kullanıcı tarafından belirlenmektedir.

Ahşap koltuk koleksiyonu içerisinde bulunan ürünler, ev dekorasyonunda salon, yatak odası, pencere önü alanlarında kullanılabilir. Ayrıca ticari kullanım için de idealdir. Sağlam gövde yapıları ve kullanılan yüksek dansiteli sünger sayesinde, çok sayıda insanın bulunduğu büyük işletmelerde uzun yıllar kullanılabilir. Otel odası, lobi, cafe, coffee shop, bar işletmeleri için tercih edilmektedir. Ayrıca ofis, okul, fabrika, hastane ve klinik bekleme odası kullanımı için de idealdir.

Ahşap koltuklar, farklı boyama teknikleri ile boyanabilir. Eskitme, lake, altın varak, gümüş varak, ceviz cila, meşe cila uygulamaları talep edilebilir. Böylelikle aynı koltuk, farklı mekanlarda farklı görünüme dönüşebilir.

Konforlu, sağlam ve dekoratif ahşap koltuk modelleri ile ilgili bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.