NEO-300413T Neo Klasik Koltuk

NEO-300413T-Neo-Klasik-Koltuk-1
NEO-300413T-Neo-Klasik-Koltuk-3
NEO-300413T-Neo-Klasik-Koltuk-2

NEO-300413T Neo Klasik Koltuk

0 out of 5

Neo klasik koltuk, modern üretim teknikleri ile üretilmekte ve şık görünümü sebebiyle çok sayıda ev ve işletme dekorasyonu için tercih edilmektedir. Ahşap gövde ve döşeme için renk seçimi yapılabilir. Otel, ofis, hastane gibi kalabalık yerlerde uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

BOYUT
Genişlik : 67cm  / 26,3inc
Derinlik : 73cm  / 28,7inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 20kg

Açıklama

Neo Klasik Koltuk

  • İnsanların beğenisini kazanan klasik tarz mobilyaların, modern üretim teknikleri yeniden tasarlanmasına güzel bir örnektir. Düşük sırt yüksekliği sayesinde bulunduğu mekana ferah hava katar ayrıca pencere önü kullanımı için de idealdir. Sırtı çevreleyen ahşap sayesinde şık görünüme sahiptir.
  • Koltuğun döşemesi için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Deri, süet, nubuk, kadife, şönil, pamuk, keten kullanılabilir.
  • Ahşap sırt ve ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Farklı tonlarda ceviz, meşe gibi ahşap renkleri ile boyanabilir.
  • Koltuk ölçüleri w.76cm d.76cm h.74cm
  • Hem ev hem işletme dekorasyonu için uygundur. Otel, ofis, hastane gibi kalabalık işletmeler için hem dekoratif hem dayanıklı bir üründür. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo