NEO-407100T Ofis Bekleme Tekli Koltuk

NEO-407100T-Ofis-Bekleme-Tekli-Koltuk-1
NEO-407100T-Ofis-Bekleme-Tekli-Koltuk-2
NEO-407100T-Ofis-Bekleme-Tekli-Koltuk-4
NEO-407100T-Ofis-Bekleme-Tekli-Koltuk-3

NEO-407100T Ofis Bekleme Tekli Koltuk

Ofis bekleme tekli koltuk, minimal ve zarif stili simgeleyen kübik formuyla yaşam alanlarında fark yaratır. Bekleme koltuğu olarak kullanılan ürün ofis, kamu kuruluşu, kuaför, plaza, fabrika, hastane, otel, okul, klinik ve alışveriş merkezleri gibi mekânlarda keyifli ortamlar yaratır. Deri veya kumaş ile döşenebilir, sağlam gövdesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Kalabalık yerler için idealdir.

Ofis bekleme tekli koltuğunun üretim sürecini, modifikasyon seçeneklerini, teslimat süresini ve satış fiyatını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Ofis Bekleme Tekli Koltuk

Ofis bekleme tekli koltuk, minimal ve zarif stili simgeleyen kübik formuyla yaşam alanlarında fark yaratır. Bekleme koltuğu olarak kullanılan ürün ofis, kamu kuruluşu, kuaför, plaza, fabrika, hastane, otel, okul, klinik ve alışveriş merkezleri gibi mekânlarda keyifli ortamlar yaratır.

İç mekân kullanımına uygun olan ofis mobilyası, yaşam alanlarına dinamizm katar. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile dikkat çeken tekli koltuk, deforme olmadan uzun yıllar güvenle kullanılır.

Modern Bir Dekorasyona İmza Atan Tekli Koltuk

91 x 79,2 x 69,5 cm ürün ölçülerine sahip olan tasarım, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Kübik formlu tekli bekleme koltuğunun ayakları da ahşap olup istenilen renkte boyanabilir.

Tasarımı zenginleştiren döşeme süngeri tekli koltuğa konfor katarken sınırsız renk, desen ve kumaş kartelası modeli benzersiz kılar. Kolay temizlenebilen kumaş özellikleri her daim estetik bir görsel oluşturur.

Aynı tasarım isteğe göre kanepe olarak da üretilebilir (bkz. NEO-407251T Otel Hastane Ofis İkili Kanepe)Ofis bekleme tekli koltuğunun üretim sürecini, modifikasyon seçeneklerini, teslimat süresini ve satış fiyatını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kubik formlu koltuğun gövde ve ayak kısmı 1.sınıf fırınlanmış ahşaptır. Ürün, sağlam gövde yapısı ve kaliteli malzeme sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Ahşap ayak, dekorasyona göre seçilen renge boyanabilir.
  • Döşemeli kısım için deri veya kumaş kullanılabilir. Kullanıcının tercihine göre renk ve desen seçimi yapılabilir. Farklı türlerde çok sayıda deri ve kumaş kartelası mevcuttur.
  • Kolay temizlenebilir, kullanışlı ve dekoratif görünümlüdür.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Modern koltuk, pek çok yerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ofis bekleme koltuğu, otel lobi koltuğu, hastane odası koltuğu, şirket lobi koltuğu olarak ideal bir üründür.
  • Ürün ölçüleri w.91cm d.79,2cm h.69,5cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-407100T Ofis Bekleme Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun