NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk

Açıklama

Ofis Makam Odası Misafir Koltuk

Ofis makam odası misafir koltuk, zarif tasarımını yüksek üretim teknolojisi ile bir araya getirir. Metal destekli tasarım koltuğa şık ve modern bir hava katar. İkili ve üçlü kanepe olarak da tasarlanan misafir koltuğu çok katmanlı sünger döşemesiyle de fark yaratır.

Ofis, plaza, okul ve fabrika gibi alanlarda misafir koltuğu olarak tercih edilen ürün; otel, fuaye, müze ve sergi alanları için de dinlenme koltuğu olarak ideal kullanım sağlar.

İşlevselliği Estetikle Birleştiren Misafir Koltuğu

96 x86 x 72,5 cm geniş tasarım ölçüleri tekli koltuğa maksimum konfor kazandırır. Kromaj kaplı ve istenilen renkte boyanabilen zarif metal ayaklar modüle hafiflik katar. Döşemesinde zengin renk, desen ve kumaş seçeneğine sahip olan tasarım iç mekânlarda eşsiz bir ahenk yaratır.

Dayanıklı üretim malzemeleri ile uzun yıllar keyifle kullanılan misafir koltuğu yoğun kullanımdan deforme olmaz. Geniş kullanım alanı sunan ofis makam odası misafir koltuğu hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamaları ve satış fiyatlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Koltuğun ayağı kromaj kaplı metal ile üretilmektedir. Geniş oturum alanına sahiptir. Yüksek dansite sünger ile üretilen döşemeli kısım, uzun ömürlü kullanım sağlar. Ergonomik yapısı ve rahat oturumu sayesinde misafirler için konforlu bir kullanım sağlar.
  • Koltuk, dekorasyona göre deri veya kumaş ile döşenebilir. Ayrıca renk ve desen seçimi yapılabilir. Kullanıcının beklentisini karşılayacak çok sayıda deri & kumaş kartelası bulunmaktadır.
  • Döşemeli koltuğun iç mekanda kullanılması önerilir.
  • İncelenen tekli koltuk modeli NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk ve NEO-411250T Ofis Makam Odası Misafir Üçlü Kanepe olarak da üretilmektedir. Birlikte ofis oturma grubu oluşturulabilir.
  • Çalışma odasına ilave olarak ortak kullanım alanları için idealdir. Otel lobi koltuğu, okul, hastane, klinik bekleme koltuğu olarak dekore edilebilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu yerlerde, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz.
  • Ürün ölçüleri w.96cm d.86cm h.72,5 cm

  Misafir koltuğu ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun