NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk

NEO-411100T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-Koltuk-2
NEO-411100T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-Koltuk-1
NEO-411100T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-Koltuk-3

NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk

 

Misafirleri için tasarımı ve şık dekorasyonu yaratıcısı tasarımı için idealdir. Misafir koltuğu, kaliteli malzeme ve üretim teknolojisi uzun ömürlüdür. Renk seçimi yapıyor.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslim süresi, logolu üretim, modifikasyon özellikleri, fiyat bilgileri ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen bize yönlendir.

 

Açıklama

Ofis Makam Odası Misafir Koltuk

  • Koltuğun ayağı kromaj kaplı metal ile üretilir. Geniş oturum açtı. Yüksek dansit sünger ile döşeme döşemeli kısım, uzun ömürlü kullanım sağlar. Ergonomik yapı ve rahat oturmaumu mümkün kılmak için hazır bir kullanım sağlar.
  • Koltuk, dekorasyona göre deri veya kumaş ile döşenebilir. Ayrıca renk ve desen tasarımı. Kullanıcının beklentisini yapabiliyor çok bilgisayarda deri ve kumaş kartelası vardır.
  • Döşemeli koltuğun iç mekanda olduğu yere.
  • İncelenen tekli koltuk modeli çift kişilik kanepe ve üçlü kanepe olarak da üretilir. Birlikte oturma grubu oluşturulabilir.
  • Çalışma Odası’nın eklenmesi. Otel lobi koltuğu, okul, hastane, klinik bekleme koltuğu olarak dekore edilebilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu yerde, yoğun kullanımdan önce deforme olmaz.
  • Ürün ölçüleri.96 cm d.86cm h.72,5 cm

Misafir koltuğu ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için bize ulaşmak.

[:]

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun