NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

NEO-411200T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-İkili-Koltuk-2
NEO-411200T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-İkili-Koltuk-1

NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

Sağlam gövdesi, konfor sağlayan ergonomisi, dekoratif görünümü öne çıkan özellikleridir. Misafir koltuğu, kullanılan kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri sayesinde sağlamlığını uzun yıllar korur. Renk seçimi yapılabilir.

Açıklama

Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

Ofis makam odası misafir ikili koltuk, dinamik detayları çok fonksiyonlu tasarım özellikleri ile bir arada sunar. Özel üretim olan ve sipariş üzerine üretim programına dahil edilen tasarım, ayrıca üçlü kanepe ve tekli koltuk olarak da üretilir. Kol ve sırt koyma bölümleri geniş yastıklardan oluşur.

Geniş kullanım alanına sahip olan model otel, okul, plaza, ofis, hastane, klinik, alışveriş merkezi ve kamu kuruluşu gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda keyifle kullanılır.

Modern Dekorasyona Yeni Bir Bakış Açısı Sunan İkili Koltuk

Kaliteli sünger döşeme ikili koltuğa, ergonomik ve yüksek konforlu oturum yapısı kazandırır. Metal ayaklarla süslenen tasarım, böylece hem modern ve şık hem de hafif ve esnek bir form sağlar. İstenilen renkte boyanan metal ayaklar tasarımla bütünleşir.

Zengin renk, desen ve kumaş alternatifi tasarımı benzersiz kılar. 184 x 86 x 72,5 cm ebatlarında olan ürün iç mekân kullanımı için uygundur. Ofis makam odası misafir ikili koltuk hakkında daha detaylı bilgi almak, ürünü takımlamak ve tasarımı zevkinize göre şekillendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepenin ayağı metaldir. Standart olarak kromaj kaplama uygulanan metal ayak, tercihe göre boyalı olarak üretilebilir. Geniş ve rahat oturum alanına sahiptir. Kollarda bulunan yastıklar konfor sağlar. Yüksek dansite sünger ile üretilen döşemeli kısım, uzun ömürlüdür.
  • İkili koltuğun döşemeli kısmı için tercihe ve dekorasyona göre deri veya kumaş kullanılabilir. Ayrıca renk ve desen seçimi yapılabilir. Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak çok sayıda deri & kumaş kartelası bulunmaktadır.
  • Döşemeli kanepenin iç mekanda kullanılması önerilir.
  • İncelenen ikili koltuk modeli NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk ve NEO-411250T Ofis Makam Odası Misafir Üçlü Kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı mekanda birlikte kullanılabilir, ofis oturma grubu oluşturulabilir.
  • Çalışma odasına ilave olarak ortak kullanım alanları için idealdir. Otel lobi kanepesi, okul, hastane, klinik bekleme kanepesi olarak dekore edilebilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu yerlerde, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz.
  • Ürün ölçüleri w.184cm d.86cm h.72,5 cm

Misafir kanepesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun