NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

NEO-411200T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-İkili-Koltuk-2
NEO-411200T-Ofis-Makam-Odası-Misafir-İkili-Koltuk-1

NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

Sağlam kompozisyonesi, konfor özelliği ergonomisi, dekoratif görünüm birinde sunulması. Misafir koltuğu, kullanılan kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknolojisi sayesinde sağlamlığı uzun yıllar korur. Renk seçimi yapıyor.

 

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslim süresi, logolu üretim, modifikasyon özellikleri, fiyat bilgileri ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen bize yönlendir.

 

Açıklama

Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk

  • Kanepenin ayağı metaldir. Standart olarak kromaj kaplama malzemesi metal ayak, tercihe göre odaklı olarak üretilebilir. Geniş ve rahat oturumlarda bulunur. Kollarda bulunan yastıklar konfor sağlar. Yüksek dansite sünger ile döşeme döşemeli kısım, uzun ömürlüdür.
  • İkili koltuğun döşemeli kısmı için tercihe ve dekorasyona göre deri veya kumaş yüzeyi. Ayrıca renk ve desen tasarımı. Dekorasyona uyum sağlayıcısı kolaylaştıracak çok merkezli deri & kumaş kartelası vardır.
  • Döşemeli kanepenin iç mekanda tasarlanmış.
  • İncelenenen ikili koltuk modeli tekli koltuk ve üçlü kanepe olarak da üretilir. Aynı mekanda birlikte oturma, oturma grubu oluşturulabilir.
  • Çalışma Odası’nın eklenmesi. Otel lobi kanepesi, okul, hastane, klinik bekleme kanapesi olarak dekore edilebilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu yerde, yoğun kullanımdan önce deforme olmaz.
  • Ürün ölçüleri.184cm d.86cm h.72,5 cm

Misafir kanepesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı bulmak için.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun