NEO-411250T Ofis Makam Odası Misafir Üçlü Kanepe

Açıklama

Ofis Makam Odası Misafir Üçlü Kanepe

Ofis makam odası misafir üçlü kanepe, modern ve zengin detayları zamansız bir tasarımla birleştirir. Temizlik kolaylığı sağlayan yüksek ayak tasarımı maksimum konfor sunan kol koyma yastıkları ile bir araya gelir. Özel üretim olan üçlü kanepe, NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk ve NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı ortamda ofis oturma grubu olarak dekore edilebilir.

Ofis, plaza, otel ve fabrikalarda, müdür odalarında takım olarak kullanımı tercih edilen tasarım iç mekânlarda bütünlük sağlar. 214 x 86 x 72,5 cm geniş ebatlar aynı anda üç kişinin rahatlıkla oturması için tasarlanır.

Mekânlara Estetik Katan Üçlü Kanepe

Metal ayak tasarımına sahip olan üçlü kanepenin ayakları tercih edilen renkte statik boya ile boyanır. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken modül, uzun yıllar keyifle kullanılan mobilyalar arasında yer alır.

Özelleştirilebilen tasarım seçeneği ile üçlü kanepe benzerlerinden ayrılır. Kolay temizlenebilir kumaş, desen ve renk seçenekleri ürünü tasarım harikası yapar. Kumaş alternatifleri arasında nubuk, keten, suni deri, pamuk, akrilik ve kadife gibi farklı doku materyalleri bulunur.

Ofis makam odası misafir üçlü kanepe hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Geniş oturum alanına sahip misafir kanepesi, çalışma odasının dışında insan trafiğinin fazla olduğu yerlerde de kullanılabilir. Hastane, okul, otel gibi pek çok dekorasyon için uygundur. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, uzun yıllar sağlamlığını korur. Koltuğun ayağı kromaj kaplı metaldir.
  • Üçlü kanepe, sipariş üzerine üretilmektedir. Döşemeli kısımda deri veya kumaş kullanılabilir. Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak, farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş kartelaları mevcuttur.
  • Ergonomik yapısı sayesinde rahat oturum sağlar.
  • Kanepe, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Bu model, NEO-411200T Ofis Makam Odası Misafir İkili Koltuk ve NEO-411100T Ofis Makam Odası Misafir Koltuk olarak da üretilmektedir.
  • Şık tasarımı, dekoratif görünümü, kanepenin projelerde tercih edilmesini sağlar.
  • Ürün ölçüleri w.214cm d.86cm h.72,5cm

  Modern geniş kanepe ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan fiyat için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-411250T Ofis Makam Odası Misafir Üçlü Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun