Masa Tablaları

Masa Tablaları Modelleri

Masa tablaları, masa üzeri ekipmanları arasında oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Dilediğiniz masa tablaları çeşitlerimizde masa üzerini talep edebilirsiniz.

Masa Tablaları Çeşitleri

Compact masa tablası, werzalit masa tablası, kütük masa tablası, mdf lam masa tablası, iroko masa tablası ve alüminyum masa tablası olarak çeşitlerimiz mevcuttur.

Masa Tablası Tasarımları

Masa tablalarını isteğinize uygun olarak tasarlıyoruz. Ahşap ve diğer malzemelerde ürettiğimiz masaları dilediğiniz ebat, şekil ve renkte üretiyoruz. Özellikle otel tasarımlarımızla, otel restoran bölümünüze şıklık katıyoruz.

Kullanım Alanları

Kullanım alanına uygun olarak ürettiğimiz masa tablaları model ve renklerini, dekorasyonunuza uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tabla çeşitlerimizin kullanım alanları otel, restoran ve hastane AVM gibi geniş alanları kapsar.

Masa Tablası Cafe ve Bar Kullanımı

Masa tablası olarak cafe ve bar kullanımında tüm tabla çeşitlerini kullanmaktayız. Talebinize uygun olarak tasarım yapıyoruz. Dilediğiniz ölçü ve ebatlarda sunduğumuz masa tablalarını toptan olarak sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz adette siparişinizi kısa sürede teslim ediyoruz. Uygun fiyatlara, yüksek kalite için her zaman yanınızdayız.