Kütük Masa

Kütük Masa Ürünleri

Günlük hayatta birçok işlem için çeşitli masa türlerini kullanırız. Sitemizde her kullanım alanına uygun kütük masa çeşitlerimiz yer almaktadır. Bu ürünlerimiz, otel gibi yerlerde en iyi dekor ürünü olarak tercih edilmektedir.

Kütük Masa Modelleri

Sitemiz, masa kategori bölümünü inceleyerek aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Cafe türü yerler için kütük masa modellerimizi farklı ölçülerde sunuyoruz. Restaurant işletmeleri, özel bölümleri ya da tüm servis masaları çeşitlerini bu ürünlerimizden seçiyorlar.

Kütük Masa Fiyatları

Kütük masa fiyatları, masa büyüklüğüne ve ayak sisteminde kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Sitemiz ürün kategori bölümünden seçim yapabilirsiniz. Bar gibi yerler için masa yüksekliklerinin özel olarak hazırlıyor ve mekan dekoruna göre ayarlıyoruz. Fiyatlarımız masa yapımındaki işçilik türüne göre değişiyor.

Kütük Masa Çeşitleri

Firmamız tarafından sunulan kütük masa çeşitlerimiz kullanım yerine göre özel belirlenmektedir. Hastane avm gibi insanları masa ihtiyacı duyabileceği tüm alanlara özel masa çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Ürün Teslimi

Sitemiz, kategori bölümünden seçtiğiniz ürünleri, detaylı inceleyebilir ve müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek hemen satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri hemen teslim ediyoruz.