Metal Sandalye

Ev ve işletme dekorasyonunda sandalyeler, görünümü ve kullanımı sebebiyle, ilk bakışta göze çarpan mobilyalardır. Bulunduğu yemek alanının tarzını belirgin şekilde etkileyebilen güce sahiptirler.  Son zamanlarda hem iç mekan hem dış mekan dekorasyonunda trend olan metal sandalyeler, farklı görünümlerde karşımıza çıkmaktadır. Vintage, modern, endüstriyel, klasik, country tarzlarda tasarlanan metal sandalyeler, dekoratif görünümleri sayesinde hemen her dekorasyonda yerini almaktadır.

Metal sandalyeler, özellikle horeca sektöründeki işletmelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Otel, cafe, restaurant, food court, coffee shop, fast food dekorasyonlarında, uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Metal yemek sandalyelerinin bakım gerektirmemeleri, ekonomik fiyatları, dayanıklı yapıları ve etkileyici görünümleri, bu ürünlerin mimarlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Bazı modellerde farklı malzemeler bir arada kullanılarak daha etkileyici bir görünüm elde edilmektedir. Metal, ahşap, döşeme, örgü gibi malzemeler, birbiri ile uyum sağlamakta, daha iddialı tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Projeye özel olarak üretilen metal sandalyeler, istenilen renge boyanabilmektedir. Boyama işlemine alternatif olarak, iç mekanda kullanılacak sandalyeler için; Bronz, bakır, pirinç, gold gibi kaplamalar da talep edilebilir. Diğer kaplama işlemi, dış mekan kullanımı ile ilgilidir. Bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda, sandalyenin hava şartlarına karşı dayanıklı olması için, boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Bu sayede ürün, yağış ve güneş altında sorunsuz olarak durabilir.

Metal bahçe sandalyeleri için ürün koleksiyonu incelenebilir, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir. Sipariş üzerine üretim programına alınan metal sandalyeler ve masalar için, bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Böylelikle aynı sandalye, farklı tarzlara sahip yemek alanlarında, farklı görünüme dönüşebilir. Dekorasyona estetik ve şık bir görünüm kazandıran metal sandalye modelleri, size ilham verecektir.