İroko Şezlong

İroko Şezlong Modelleri

Iroko ağacından ürettiğimiz iroko şezlong ürünlerimiz yaza damgasını vuracak. Deniz ve havuz keyfi yaparken oldukça konforlu bir gün geçirecek olan müşterileriniz, işletmenizden memnun kalacak.

Iroko Şezlong Özellikleri

Iroko ağacının dayanıklı yapısı bilinmektedir. Uzun ömürlü kullanımda işletmenize kar ettirecek ürünler arasında yer almaktadır. Ağırlığa karşı dayanıklı olması, ürün deformasyonunun olmaması anlamına gelir. Ayarlanabilir yapısıyla havuz ya da plaj müşterilerinizin keyifli zaman geçirmesini sağlayacaksınız.

İroko Şezlong Kullanım Alanları

Şezlong modellerimiz arasında yer alan iroko Şezlonglar modellerimizi daha çok otel gibi müşteri memnuniyetine önem veren işletmeler tercih etmektedir. Bu işletmeler dışında kaliteye önem veren müşterilerimizin de kendi bahçe alanlarına almaları mümkündür.

İroko Şezlong Sipariş ve Teslimat

Iroko şezlong ürünlerimizin siparişlerini müşteri hizmetlerimize ulaşarak verebilirsiniz. Dilediğiniz ürünlerimizin perakende ve toptan teslimatları en hızlı şekilde
gerçekleştirilmektedir

İroko Şezlong Fiyatları

Biz üretici bir firmayız, bu nedenle fiyatlarda aracı artışları, yanlış bilgi ve yüksek fiyatlandırma olmamaktadır. Şezlong ürünlerimizi inceleyerek iroko şezlong adetlerinizi belirterek avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.