siesta koltuk

Siesta Koltuk Modelleri

Siesta koltuk ürünlerimiz, modellerimiz ve çeşitliliğimizin bolluğuyla, pek çok alanda rahatlık ve kullanışlılık sağlar. Siesta markalı otel ürünleri, hem uygun fiyatlı olarak işletme bütçesini yormaz, hem de konfor ve kullanış açısından müşterilerinizi memnun eder.

İç ve Dış Mekanlara Uygun

Restaurant işletmelerinizde tercih edebileceğiniz hem iç hem dış koltukları bulunan firmamız, müşterilerine farklı tarzlarda ve çizgilerde ürünler sunmaktadır. Cafe işletmelerinde masalara tercih edebileceğiniz renkli, uygun fiyatlı ve modern ürünlerimiz, Siesta markası ayrıcalığıyla bulabileceksiniz. Bar ve yiyecek içecek işletmelerinin dinlenme alanlarında, renkli, modelli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Özel Kullanım ve Uzun Ömür

Ofis masa başlarında, dinlenme alanları ve mola bölgelerinde, siesta markalı koltuklarımızı tercih edebilirsiniz. Hem dış mekanda hem iç mekanda kullanılabildiği için home ofis bölümlere de uygundur.

Hastane içinde ve dışında, hem doktor beklerken hem de dinlenirken kullanıma uygun olan ahşap, metal, iroko koltuk gibi çeşit çeşit ürünlerimiz, müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır.

Avm iç yemek alanı ve bahçe alanı, müşterilerinin memnuniyetini sağlamalıdır. Bu nedenle rahat koltuklar kullanılmalıdır. Özel üretim olan modern görüntüyü, sağlayan koltuklarımız sunmaktadır.