NEO-200023T Siesta Pacific Koltuk

Siesta Pacific Koltuk NEO-200023T
Siesta_Pacific_Koltuk_NEO-200124T_6
Siesta Pacific Koltuk NEO-200124T-1
Siesta Pacific Koltuk NEO-200124T-2
Siesta Pacific Koltuk NEO-200124T-3
Siesta Pacific Koltuk NEO-200124T-4
Siesta Pacific Koltuk NEO-200124T

NEO-200023T Siesta Pacific Koltuk

0 out of 5

Geniş oturum alanı, ergonomik ve konforlu tasarımı, dayanıklı yapısı ve dekorasyonda fark yaratacak dizaynı ile öne çıkan Siesta Pacific Koltuk, farklı renk alternatifleri ile üretilmektedir. Ev dekorasyonunun yanı sıra sağlam gövde yapısı sayesinde işletmelerde de kullanılabilir.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 5,5kg
Marka:Siesta

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Siesta Pacific Koltuk

  • Bahçe mobilyaları arasında farklı tasarımlar arayanlar için ideal seçimdir. Ürün ile göze hitap eden, akılda kalıcı dekorasyon oluşturabilirsiniz. Geniş oturum alanı, ergonomik ve konforlu tasarımı, dayanıklı yapısı ve dekorasyonda fark yaratacak dizaynı ile öne çıkan Siesta Pacific Koltuk, farklı renk alternatifleri ile üretilmektedir. Ev dekorasyonunun yanı sıra sağlam gövde yapısı sayesinde işletmelerde de kullanılabilir. Evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, balkon alanlarında yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Oturum ve sırt bölümünde Serge Ferrari Batyline kumaş kullanılmaktadır. Minder kullanımı gerekmez ve ürün ıslandığında üzerinde su birikmez. Kumaş, sıcak havalarda, hava geçirgenliği sağlaması sayesinde, terlemeye neden olmaz.
  • Koltuğun gövdesi polipropilen malzeme ile üretilmektedir. İçerisinde bulunan cam elyaf, ürünün dayanıklı olmasına katkı sağlar. Ayrıca UV ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için renk solması yaşanmaz. İlk günkü yeni görünümünü korur.
  • Hafif ve istiflenebilir olması, taşıma ve depolama zamanlarında kolaylık sağlar. Pratik bir üründür.
  • Dört farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Beyaz/Beyaz, Koyu Gri/Siyah, Siyah/Siyah, Kum Gri/Kum Gri
  • Siesta Pacific Koltuk, bütün Siesta Masalar ile kombin yapılabilir, şık yemek alanları oluşturulabilir. Ayrıca bu ürünü, Siesta Pacific Şezlong ile aynı dekorasyonda birlikte kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Beyaz-Beyaz, Kum Gri-Kum Gri, Siyah-Koyu Gri, Siyah-Siyah

Marka

Siesta

[porto_block id="23687" name="siesta-gruplar"]