NEO-720275T Yüksek Sırtlı Kollu Bahçe Sandalyesi

Yuksek_Sirtli_Kollu_Bahce_Sandalyesi_NEO-720275T_1

NEO-720275T Yüksek Sırtlı Kollu Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Ana gövdesi alüminyum dökümden imal edilen Yüksek Sırtlı Kollu Bahçe Sandalyesi, üretim programına sipariş üzerine alınıyor.

Ürün, insan yoğunluğunun fazla olduğu işletmelerin dış mekân yemek alanlarında tercih ediliyor. Bahçe sandalyesi, horeca sektöründeki otel, restaurant, cafe, coffee shop, AVM ve steakhouse dekorasyonlarında kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,2inc
Derinlik : 47cm  / 18,5inc
Sırt Yüksekliği : 94cm  / 37inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 12kg

Açıklama

Yüksek Sırtlı Kollu Bahçe Sandalyesi

Ana gövdesi alüminyum dökümden imal edilen Yüksek Sırtlı Kollu Bahçe Sandalyesi, üretim programına sipariş üzerine alınıyor.

Ürün, insan yoğunluğunun fazla olduğu işletmelerin dış mekân yemek alanlarında tercih ediliyor. Bahçe sandalyesi, horeca sektöründeki otel, restaurant, cafe, coffee shop, AVM ve steakhouse dekorasyonlarında kullanılıyor. Dayanıklı materyallerle üretilen ürün bahçe, veranda ve teraslarda 12 ay boyunca kullanılabilir.

49x47x94(h) cm ölçülerinde ve 12 kg ağırlığındaki sandalye, alüminyum döküm veya farklı malzemeler kullanılarak üretilen masalar ile şık şekilde kombin yapılabilir. Ayrıca bu model, bahçe bankı olarak da üretiliyor ve iki ürün kullanıcı tercihine bağlı olarak aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

Bahçe sandalyesinin dayanıklı alüminyum gövdesi için karteladan renk seçimi yapılabilir. Gövde isteğe göre demonte olarak da sevk edilebilir. Ürünü minderli şekilde de sipariş edebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda 3 veya 5 cm kalınlığında üretilen minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapabilirsiniz.

Siz de işletmeniz için uzun süreli ve konforlu bir oturma deneyimi sunacak bir sandalyeye sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün hakkında merak ettiklerinizi öğrenip dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kollu Bahçe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 49x47x94(h) cm 12kg
  • Bu tasarım, bahçe bankı olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo