NEO-251200T İp Örgü Metal İkili Kanepe Bahçe

NEO-251200T-İp-orgu-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-1
NEO-251200T-İp-orgu-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-2
NEO-251200T-İp-orgu-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-3

NEO-251200T İp Örgü Metal İkili Kanepe Bahçe

0 out of 5

İp örgü ikili kanepe, tasarımı, konforu ve dayanıklılığı sayesinde beğenilen bahçe mobilyaları arasındadır. Metal gövde ve minderler renk alternatiflidir. Otel, tatil köyü, cafe işletmeleri için idealdir. Aynı modelde tekli koltuk, kollu ve kolsuz sandalye üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 135cm  / 53,1inc
Derinlik : 84cm  / 33,1inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 15kg
Stok kodu: NEO-251200T Kategoriler: , , Etiketler:

Açıklama

İp Örgü Metal İkili Koltuk Bahçe

  • Şık, kullanışlı ve konforlu bahçe kanepesi, bakım gerektirmemesi ve dayanıklı yapısı sayesinde favori ürünler arasındadır. Beğenilen tasarım, hem ev dekorasyonu hem ticari kullanım için uygundur. Aynı modelde üretilen tekli koltuk, kollu ve kolsuz sandalye ile birlikte kullanılabilir. Renk alternatifli kanepe, bahçe mobilyaları grubunda dekorasyona özel üretilen az sayıdaki ürünlerden biridir.
  • Kanepenin minderleri için UV katkılı akrilik kumaş kullanılmaktadır. Akrilik kumaşın rengi solmaz, su itici özelliği sayesinde kolayca temizlenebilir. Yüksek dansiteli sünger hem konfor hem uzun ömürlü kullanım sağlar.
  • Gövde, metal olduğu için bakım gerektirmez. Hafiftir ve kolayca yer değiştirilebilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • İpler, dış mekana uygun olarak üretilmektedir. Renk seçimi yapılabilir.
  • Bahçe kanepesi, şık görünümü ve rahat oturumu sebebiyle işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Otel, tatil köyü, cafe dekorasyonları için doğru seçimdir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo