NEO-300228T Country Yemek Sandalyesi Kolsuz

NEO-300228T-Country-Yemek-Sandalyesi-Kolsuz-1

NEO-300228T Country Yemek Sandalyesi Kolsuz

Country yemek sandalyesi modeli, romantik tasarımı ve zarif hatlarıyla dikkat çekiyor. Bu ürünü restaurant, otel ve cafe dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Country yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: NEO-300228T Kategoriler:

Açıklama

Country Yemek Sandalyesi Kolsuz

Country yemek sandalyesi modeli, romantik tasarımı ve zarif hatlarıyla dikkat çekiyor. Yemek alanları ve iç mekanlar için özel olarak tasarlanan bu ürünü otel, restaurant ve cafe dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz ürünü otel ve sosyal tesis gibi daha geniş ve kalabalık alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Oturum ve yaslanma alanı döşemeli olan sandalye, dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükseliyor. Ahşap malzemesi birinci sınıfı fırınlanmış kayın ağacından elde ediliyor. Kolsuz özelliği ile geniş ve özgür bir hareket alanı yaratıyor. Sandalyenin ayaklarında ve sırt kısmında uygulanan minik hareketler tasarıma zarif ve romantik bir hava katıyor.

Sandalye üzerinde küçük değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz. Döşeme alanı için farklı renk ve desen tercihleri yapabilir veya kumaş türünü de değiştirebilirsiniz. Ürünü dilerseniz kapitone uygulaması ile de kaplatabilirsiniz. Sandalyenin ahşap rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yapacağınız bu değişiklikler sayesinde mekanınızın genel tasarımı ve işletmenizin kurumsal kimliği ile bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Country yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme kapitoneli yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel, food court, sosyal tesis gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Country Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300228T Country Yemek Sandalyesi Kolsuz” için yorum yapan ilk kişi siz olun